Generální partner
Světlý režim
24. duben 2016

Fotbal mi už chyběl, přiznal Jan Šisler

Od 5. března, kdy jej zákeřně zranil vyšehradský Volešák, se právě dnes osmadvacetiletý fotbalista na své spoluhráče díval jen z tribuny. Návratu na trávník se dočkal až ve středu v dohrávce proti Frýdku-Místku, kdy naskočil na poslední půlhodinu.
Těžké dny po operaci čelisti a následné rekonvalescenci už jsou pryč. Nějakou dobu se už Jan Šisler opět plně soustředí na svou práci. „Jsem moc rád. Doktor mi říkal, že šest týdnů se to bude hojit. Pak by to s maskou asi šlo. Trochu rizika v tom bylo, ale čelist je srostlá a maska je pro mě taková pojistka,“ řekl po utkání.

Právě pro masku, která připomíná respirátor či ozdobu Hannibala Lectera z filmu Mlčení jehňátek, si musel dojet až do Plzně. „Byl jsem pro ni v úterý ráno a odpoledne jsem v ní už odtrénoval předzápasový trénink. Zvládl jsem to, přestože se v ní trochu hůř dýchá. Potom jsme se domluvili s trenérem, že na na chvíli do zápasu naskočím. Nakonec z toho bylo třicet minut. Mám radost, že jsem zpátky, protože fotbal mi už chyběl. Z tribuny to není ono,“ přiznal defenzivní záložník.

Jak už to tak bývá, ani on se v kabině nevyhnul různým srandičkám a narážkám na svou novou „ozdobu“. „Samozřejmě něco proběhlo. Prý mi to konečně sluší a další věci. S tím jsem počítal,“ usmál se Šisler. Kromě návratu jej samozřejmě potěšila i výhra v derby. „Sice jsme brzy prohrávali, ale ještě do poločasu jsme utkání otočili. Škoda jen, že jsme nepřidali třetí pojistku. Takhle jsme se strachovali až do poslední minuty,“ přiznal.

První poločas byl podle něj velmi dobrý, druhý už byl spíš boj. „Ale do vyložené šance jsme Valcíře nepustili. Doslova jsme to ukopali, ale blíží se závěr soutěže a my potřebujeme body, abychom to naše snažení dotáhli do finální podoby v podobě postupu. O kráse už to není,“ dodal na závěr Jan Šisler, který zároveň věří, že proti Sigmě B bude jeho herní vytíženost zase o něco větší.
Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná