Mlade talenty

Hrnčár a Čolić před zápasem proti Jablonci

06.12.2018 | redakce
 

Hrnčár a Čolić před zápasem proti Jablonci Před sobotním zápasem proti účastníkovi Evropské ligy promluvili pro klubový web trenér Norbert Hrnčár a pravý obránce Benjamin Čolić.

 

Norbert Hrnčár: „Jablonec? Silný a atraktivní soupeř“

Jaký bude Jablonec soupeř?
V tomto případě platí, že půjde o velmi silného soupeře. Stačí se podívat na tabulku i na prozatímní účinkování v Evropské lize. Tým trenéra Rady dokazuje svou kvalitu opravdu během celého podzimu. Narazíme na silného, zajímavého a atraktivního soupeře.

Severočeši kombinují FORTUNA:LIGU s Evropskou ligou. Považujete jejich herní vytížení plus anebo minus?
Tohle neřešíme. Staráme se o sebe, abychom byli dobře nastavení a připravení. 

Vycházeli jste v přípravě na soupeře i z pohárového zápasu, který se hrál na konci října, tedy asi dva týdny před vaším příchodem?
Vždy si následujícího soupeře analyzujeme, hledáme jeho silné i slabší stránky. Nejinak tomu bylo i v tomto týdnu (úsměv).

V sobotu se půjde v tomto roce na fotbal v Karviné naposledy. Na podzim té domácí radosti příliš nebylo. Bylo by hezké se rozloučit tříbodovou tečkou, že ano?
Přejeme si, aby fanoušci přišli v co největším počtu. Budeme je potřebovat a pevně věřím, že je odměníme kvalitním výkonem a úspěšným výsledkem. Tímto je na utkání zvu!

Benjamin Čolić: „Hra Jablonce se mi líbí“

V domácím prostředí jste v této sezóně posbírali jen šest bodů za dvě vítězství. Jak těžké bude bodovat v sobotu?
Každý zápas je pro nás těžký, ale posledních šest nebo sedm zápasů nám po herní stránce vychází, bohužel chybí body. Proto věřím, že nám pomůže remíza v Mladé Boleslavi z minulého týdne, kde jsme konečně prolomili sérii porážek. Jablonec má ale výborný tým, hraje základní skupinu Evropské ligy. To mluví za vše.

Může se na vás pozitivně projevit měsíc staré vítězství a postup přes stejného soupeře v MOL Cupu?
Jsem o tom přesvědčený, ano může. V tom zápase jsme si ověřili, že doma můžeme porazit každého. Oni nastoupili téměř v základní sestavě, myslím, že akorát dvě změny udělal jejich trenér. Myslím si, že výsledek z poháru můžeme v sobotu zopakovat.

Jak se vám zamlouvá hra Jablonce, třetího týmu tabulky?
Mně se moc líbí. Podle mě ani nehrají typický český fotbal. Je to dobrý tým, proti kterému musíme v sobotu uspět!  

• Karviná Cup 2019 už v sobotu
včera - První ročník mezinárodního turnaje Karviná Cup 2019 se uskuteční v sobotu 20. dubna od 9 hodin ve Sportovním centru Kovona a je určen pro kategorie přípravek U8 a U10. Na čtyřech hřištích současně se představí 16 týmů. Fanoušci a rodiče jsou zváni!

• Středeční výsledky mládeže
před 2 dny - Sparta Praha-U19 2:1, Sparta Praha-U17 6:3, Hodonín-U15 1:1, Hodonín-U14 1:2.

• Juniorka v Třinci až v úterý
15.4. - Po dohodě obou klubů se 4. kolo nadstavby B mezi Třincem a Karvinou odehraje o den později oproti původnímu plánu - tedy v úterý 23. dubna od 14:30 hodin.

• Sestřih výhry nad Zlínem
14.4. - Karvinští získali v sobotu tři strašně důležité body, když doma porazili 2:0 Zlín. Na oba góly a všechny zajímavé momenty se podívejte v sestřihu na iSport.cz ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže
13.4. - U19-Brno 2:0, Zlín-U18 3:0, U17-Brno 0:6, Zlín-U16 1:1, U15-Opava 4:2, U14-Opava 0:4, U13-Opava 10:3, U12-Opava 2:14, Ostrava-Jih-st.žáci B 1:0, Ostrava-Jih-ml.žáci B 1:10.

• Dva zápasy Goje proti Belgii
11.4. - Česká reprezentace Future U17 má za sebou přípravné dvojutkání proti Belgii. Své první dva starty za národní tým posbíral Patrik Goj. V prvním utkání (2:2) nastoupil do druhého poločasu, ve druhém (výhra 4:0) odehrál v základní sestavě 60 minut!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
9.4. - a) sektor D6-řada 8- sedadlo 10, b) sektor B5-řada 3-sedadlo 19, c) sektor D4-řada 8-sedadlo 6, d) sektor E3-řada 7-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Zlínu budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Jurčák v národním týmu Future
9.4. - Od 14. do 19. dubna se v Belgii uskuteční U16 Future 4 Nations tournament. V nominaci trenéra Radka Bejbla je také karvinský Oliver Jurčák. Český nároďák čekají zápasy s Dánskem, Belgií a Švédskem.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem