Mlade talenty

Hrnčár a Čolić před zápasem proti Jablonci

06.12.2018 | redakce
 

Hrnčár a Čolić před zápasem proti Jablonci Před sobotním zápasem proti účastníkovi Evropské ligy promluvili pro klubový web trenér Norbert Hrnčár a pravý obránce Benjamin Čolić.

 

Norbert Hrnčár: „Jablonec? Silný a atraktivní soupeř“

Jaký bude Jablonec soupeř?
V tomto případě platí, že půjde o velmi silného soupeře. Stačí se podívat na tabulku i na prozatímní účinkování v Evropské lize. Tým trenéra Rady dokazuje svou kvalitu opravdu během celého podzimu. Narazíme na silného, zajímavého a atraktivního soupeře.

Severočeši kombinují FORTUNA:LIGU s Evropskou ligou. Považujete jejich herní vytížení plus anebo minus?
Tohle neřešíme. Staráme se o sebe, abychom byli dobře nastavení a připravení. 

Vycházeli jste v přípravě na soupeře i z pohárového zápasu, který se hrál na konci října, tedy asi dva týdny před vaším příchodem?
Vždy si následujícího soupeře analyzujeme, hledáme jeho silné i slabší stránky. Nejinak tomu bylo i v tomto týdnu (úsměv).

V sobotu se půjde v tomto roce na fotbal v Karviné naposledy. Na podzim té domácí radosti příliš nebylo. Bylo by hezké se rozloučit tříbodovou tečkou, že ano?
Přejeme si, aby fanoušci přišli v co největším počtu. Budeme je potřebovat a pevně věřím, že je odměníme kvalitním výkonem a úspěšným výsledkem. Tímto je na utkání zvu!

Benjamin Čolić: „Hra Jablonce se mi líbí“

V domácím prostředí jste v této sezóně posbírali jen šest bodů za dvě vítězství. Jak těžké bude bodovat v sobotu?
Každý zápas je pro nás těžký, ale posledních šest nebo sedm zápasů nám po herní stránce vychází, bohužel chybí body. Proto věřím, že nám pomůže remíza v Mladé Boleslavi z minulého týdne, kde jsme konečně prolomili sérii porážek. Jablonec má ale výborný tým, hraje základní skupinu Evropské ligy. To mluví za vše.

Může se na vás pozitivně projevit měsíc staré vítězství a postup přes stejného soupeře v MOL Cupu?
Jsem o tom přesvědčený, ano může. V tom zápase jsme si ověřili, že doma můžeme porazit každého. Oni nastoupili téměř v základní sestavě, myslím, že akorát dvě změny udělal jejich trenér. Myslím si, že výsledek z poháru můžeme v sobotu zopakovat.

Jak se vám zamlouvá hra Jablonce, třetího týmu tabulky?
Mně se moc líbí. Podle mě ani nehrají typický český fotbal. Je to dobrý tým, proti kterému musíme v sobotu uspět!  

• Sestřih zápasu v Plzni
před 2 dny - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna