Generální partner
Světlý režim
28. únor 2019

Hrnčár a Wágner před zápasem v Příbrami

V sobotu se Karvinští představí v Příbrami. Před utkáním ve středních Čechách promluvili pro klubový web trenér Norbert Hrnčár a útočník Tomáš Wágner, který je odchovancem Příbrami.
Norbert Hrnčár: „Nula vzadu je první předpoklad úspěchu“

Jaký zápas v sobotu v Příbrami očekáváte?
Budu se opakovat, česká liga nemá lehkých soupeřů a zápasů. Bude to těžký a náročný zápas.

Co říkáte na příbramské transfery v závěru přestupního období?
Chtěli zvýšit kvalitu a sílu, kterou bezpochyby mají. My si potřebujeme do utkání přenést pozitivní věci z minulého domácího utkání a být dobře připravení.

Na podzim, ještě bez vašeho vedení, se doma podařilo zvítězit vysoko 4:1. Budete se k tomu v předzápasové přípravě nějakým způsobem aspoň v minimální míře vracet?
V sobotu to bude úplně nový zápas, týmy se celkem proměnily a začíná se od stavu 0:0. Věřím, že budeme zvyšovat kvalitu pozitivních aspektů z utkání proti Teplicím.

Na jaře se ještě nepodařilo udržet nulu vzadu. Asi by bylo vhodné, aby se to konečně podařilo. 
To je první předpoklad úspěchu (úsměv).

Tomáš Wágner: „Do Příbrami bych radši jel v komfortnější situaci“

Téměř po dvou letech si opět zahrajete na stadionu, kde jste vyrůstal. Dělá to ještě něco s vámi za ta léta, co jste pryč?
Je to pro mě pořád něco speciálního. Moc se do Příbrami těším, na druhou stranu vím, jak moc to u Litavky bude těžké. Oni ví, že pokud tento zápas zvládnou, tak jsou v pohodě. Naopak, pokud to tam nezvládneme, tak to už bude hodně zlé. Z toho vyplývá, že bych tam radši jel v komfortnější situaci.

Kolik lístků budete shánět pro rodinu a kamarády?
Počítám něco mezi deseti až dvanácti. Škoda, že nepřijde brácha, který bude mít zápas jinde.

Co říkáte na „last minute“ posily domácích v čele s talentovaným Janem Matouškem, který se vrátil ze Slavie?
Přivedli nějaké hráče z minulosti spjaté s klubem, takže adaptace u nich asi nebude příliš dlouhá. Víc bych to asi  neřešil, musíme se koukat na sebe.

Zatím jste jediným jarním střelcem MFK – ve dvou utkáních, do kterých jste nastoupil, jste se pokaždé trefil. Asi by bylo fajn na to navázat, ne?
Stoprocentně, i když ono je jedno, kdo ten gól dá. My potřebujeme body, nejlépe všechny tři a konečně zvítězit. Kvalitu na to máme.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo