Generální partner
Světlý režim
27. červenec 2021

Informace pro fanoušky k zápasu s Hradcem Králové

MFK Karviná odehraje v sobotu první domácí zápas nové sezóny. Je tedy důležité s předstihem zveřejnit veškeré potřebné informace pro návštěvníky tohoto utkání. Klub apeluje na fanoušky, aby přišli včas kvůli nařízeným kontrolám o bezinfekčnosti a stihli tak bez problémů začátek utkání.

OTEVŘENÍ STADIONU A POKLADEN

Brány Městského stadionu v Karviné-Ráji se otevřou 1,5 hodiny před zápasem – tedy ve 14:30 hodin. Ve stejný čas se otevřou i pokladny – více informací ZDE.

KONTROLA BEZINFEKČNOSTI

Pro vstup na utkání je potřeba mít u sebe jeden z těchto dokumentů v tištěné či elektronické podobě (aplikace Tečka)

  • výsledek negativního PCR test ne starší sedmi dnů
  • výsledek negativního antigenního testu ne starší 72 hodin
  • potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky, v případě jednodávkového očkování alespoň 14 dní od první dávky)
  • potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech

STÁNEK S ANTIGENNÍM TESTOVÁNÍM

k dispozici bude stánek externí firmy (u požární zbrojnice) s omezeným množstvím antigenních testů v ceně 70 Kč za test (od 14:30 hodin). Klub ovšem doporučuje si zajistit testování u jiných certifikovaných laboratoří.

RESPIRÁTORY

Po celou dobu pobytu na stadionu je nutné mít respirátor třídy FFP2 či KN95 (bez výdechového ventilu) nasazen přes ústa a nos. Respirátory budou k zakoupení i ve Fanshopu.

OBČERSTVENÍ

Bufety budou otevřeny, platí ovšem zákaz konzumace jídla a pití přímo na tribuně. Občerstvení může dle Protokolu opatření probíhat výhradně v útrobách tribun.

KLUBOVÝ BULLETIN MFK KARVINÁ

Oblíbené bulletiny budou k dostání v klubovém fanshopu a u turniketů. Po kladných ohlasech se marketingové oddělení rozhodlo ponechat výtisky i v OC Korso, hypermarketu Tesco, v Lidlu (Ká4), elektrocentru RODNEX a ve vinotéce Dárkovka PAVLOVÍN.

FANSHOP

Obchod s klubovými suvenýry bude otevřen od 14:45 hodin. Fanoušci v něm najdou třeba nové plakáty či podpisové kartičky a mnoho dalšího.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo