Generální partner
Světlý režim
12. srpen 2018

Já a stoper? Byl jsem na to připravený, řekl Šisler

Žádnou vědu z toho nedělal, v přípravě si to osahal a teď dostal šanci. Řeč je o Janu Šislerovi, který se teprve podruhé v sezóně dostal na trávník a naskočil po přestávce vedle Marka Janečky do stoperské dvojice.

Po dvaceti minutách v Liberci přidal Jan Šisler celých pětačtyřicet minut také v sousedním Jablonci. Po minulé sezóně, kdy patřil do základní sestavy a nastoupil do sedmadvaceti utkání, to pro něho byl teprve druhý start v letošní sezóně. Tentokrát se postavil na pozici stopera vedle kapitána Marka Janečky. „Jsem pořád v tréninku a připravený. Při zranění našich stoperů mi trenér říkal, že případně můžu naskočit právě do stoperské dvojice. Takže mě to nepřekvapilo,“ řekl po utkání.

Do hry naskočil hned po přestávce, když nahradil Gergö Kocsise, který svou velkou chybou daroval Jablonci první gól. „Děláme hrozně laciné chyby v obraně. Přitom jsme nezačali špatně. Za bezbrankového stavu jsme mohli jít klidně do vedení. Bohužel pak přišla už zmíněná chyba a na konci poločasu jsme inkasovali ještě po rohu. Ve druhé půli už si to domácí pohlídali,“ rekapituloval Jan Šisler.

Zná třicetiletý záložník recept, jak z této výsledkové krize pryč? „Musíme už také dát první gól my. V každém zápase jsme zatím dotahovali náskok soupeře. Mít po čtyřech kolech nula bodů je hodně špatné,“ uzavřel Jan Šisler.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo