Generální partner
Světlý režim
10. únor 2013

Jakub Legierski skóroval dvakrát proti krajanům

Mladý karvinský útočník a polský mládežnický reprezentant Jakub Legierski se v sobotním zápase proti Pawlowicím zapsal dvakrát do střelecké listiny. Oba góly dal navíc hlavou.

„To je náhoda. Hlavou jsem dal v kariéře možná tak pět branek,“ komentoval s úsměvem tento fakt Legierski. „Góly mám v popisu práce, když jsem útočník. Snad jsou se mnou trenéři prozatím spokojení,“ řekl s tím, že proti polskému celku to byl vydařený zápas po všech stránkách.

V sobotu také Legierski navlékl kapitánskou pásku „Potřebujeme peníze do společné kasy. Určitě nejen my máme pravidlo, že za první kapitánství se platí. No a před tímto zápasem to padlo zrovna na mě,“ usmíval se Jakub Legierski. Devatenáctiletý hráč už nějaký čas nakukuje do prvního mužstva. Letos má šanci prosadit se, zřejmě největší. „Cítím to tak. Ale všechno záleží na trenérech. Já musím neustále makat na maximum. Zatím se cítím dobře, plním vše, co po mně trenéři chtějí. Uvidíme, zda se na jaře objevím v na hřišti během mistrovského zápasu,“ řekl.

Na otázku, s kým si na hřišti nejlépe rozumí, neváhá. „S Romanem Fischerem. Odehráli jsme spolu třeba poločas proti Sigmě a proti Banské Bystrici. Rozumíme si jak v presinku, tak i v ofenzivní činnosti. Já se snažím natahovat stopery a dostávat míč do zakončení. Potom je místo mezi obranou a zálohou, kde právě Roman tato místa dobře vyplňuje a z toho se dostáváme do šancí,“ objasnil na závěr Jakub Legierski.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo