Generální partner
Světlý režim
8. únor 2013

Proti Pawlowicím i s hráči rezervního celku

V sobotu dopoledne čeká na Karvinou další přípravný zápas. Na Kovoně změří síly s účastníkem III. polské ligy - GKS Pawlowice. Do utkání zasáhnou také hráči karvinské rezervy.

Karvinští si středeční výhrou zlepšili náladu po prohře s Banskou Bystricí. Proti Hlučínu byli celý zápas lepší. Škoda několika příležitostí, které volaly po gólu, ale zůstaly nevyužity. Nyní se však celý tým soustředí na další zápas zimní přípravy.

Sestava proti polským Pawlowicím bude odlišná od té, která vyběhla na trávník ve středu. „Hráči, kteří se objevili na hřišti proti Hlučínu, do sobotního utkání nezasáhnou. Místo toho absolvují pouze trénink. Nastoupí ti, kteří nehráli a doplníme je o hráče z našeho rezervního celku,“ objasnil trenér Karviné Jan Pánik.

Sobotní přípravný duel se tedy bude týkat například Martina Janíka, Pavla Zahatlana, Daniela Koutného apod. Utkání startuje v sobotu 9. ledna od 11 hodin opět na umělé trávě karvinského areálu Kovona. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo