Generální partner
Světlý režim
13. květen 2017

Jan Laštůvka: Ten bod patří našim fanouškům

Muž zápasu dle hlasování fanoušků předstoupil před novináře spokojený. Aby ne, když brankář Jan Laštůvka svými zákroky položil základ k zisku jednoho bodu, který je pro nováčka soutěže velmi cenný.
Honzo, remízu se Spartou musíte brát všemi deseti, že ano?
Jasně, jsme spokojení. Spartě jsme byli rovnocenným soupeřem, podali jsme opravdu výborný výkon. 

V závěru jste lapil tutovku Zahustela. Tušil jste, kam vystřelí?
Bylo to padesát na padesát. Míč se k němu odrazil, já se natáhl a naštěstí mě trefil. Možná se k nám vrátilo štěstíčko, po těch zápasech s Plzní nebo Slavií.

Z tribuny se zdálo, že vaši spoluhráči po inkasovaném gólu ještě víc zabrali, souhlasíte?
Taky se mi zdálo. Pořád jsme hráli dopředu, fanoušci nás hnali do útoku a nakonec jsme to dokázali. Ten bod patří hlavně jim. Atmosféra byla fakt neskutečná!
Pomohl vám fakt, že jste si už v minulých zápasech zachovali prvoligovou příslušnost i pro další sezónu?
Asi jo. Nebylo se čeho bát a hlavně jsme nechtěli hrát jako v první půli na Slovácku. Je fajn, že jsme to zvládli i herně, sezóna se určitě bude jednoznačně hodnotit kladně. Ovšem máme před sebou ještě dvě kola. K oběma zbývajícím zápasům musíme přistoupit zodpovědně a nesmíme si to na závěr pokazit. To by byla hrozná škoda, což všichni víme. A kdybychom na to zapomněli, tak trenér Weber by nám to určitě připomněl (úsměv). 
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo