Generální partner
Světlý režim
10. květen 2017

Laštůvka: V pátek budeme spoléhat na skvělé fandy

Opět na něj bude upřena největší pozornost. Vychytá Spartu právě on? Ano, řeč je o brankáři Janu Laštůvkovi, který se na zápas proti nejúspěšnějšímu českému fotbalovému klubu těší stejně jako jeho spoluhráči. Jak na Spartu, na koho si dát pozor?

Blíží se vrchol sezóny, páteční večerní duel se Spartou. Jak to vnímáte?
Prestižně a všichni se moc těšíme. Bude opět vyprodáno a hlavně můžeme hrát uvolněně, protože už máme jistotu záchrany. Ještě bychom ale rádi skončili co nejvýš, to je náš cíl pro zbývající tři zápasy.

Je Sparta momentálně k poražení?
Ano, navíc spoléháme hlavně na naše skvělé fandy, ti umí vytvořit báječnou kulisu. Víme, že Sparta má nějaké svoje problémy, nehraje v optimální formě, ale pořád je to Sparta - klub s největší tradicí a nejvíce získanými tituly.Hrozí největší nebezpečí od kanonýra Davida Lafaty?
Já se spíš zaměřuju na jednotlivé týmy jako celky. Ale ano, David umí dát gól z takřka každé pozice, je ohromně nebezpečný.

Souhlasíte s tím, že by to chtělo navázat na domácí výkony proti Plzni a Slavii?
Tak to každopádně. Obě utkání byla z naší strany dobrá, bohužel jsme z nich nezískali ani bod. Zápas musíme odjezdit, jinak to ani nejde. Fanoušci to od nás očekávají a my je nechceme zklamat. Zároveň už bychom nějaký ten bodík proti té silné trojce rádi uhráli. V pátek budeme mít poslední pokus, tedy samozřejmě v této sezóně (úsměv).

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo