Generální partner
Světlý režim
22. listopad 2019

Jarábek: Něco jsme si v kabině řekli a vyjasnili

První zápas v české lize se novému trenérovi MFK Karviná Juraji Jarábkovi blíží. Už v neděli povede své svěřence do zápasu proti Viktorii Plzeň.

Trenére, v neděli vás čeká premiéra na lavičce MFK. Do Karviné dorazí Plzeň. Těšíte se?
Pochopitelně ano! Jsem tady něco málo přes týden, už jsem se adaptoval. Cítím se fajn, všichni mě přijali bez problémů. To samé kluci v kabině. Něco jste si řekli a vyjasnili. Věřím, že to na trávníku bude vidět a všichni podají co nejlepší výkon.

Hráči jsou nažhavení?
Dobře potrénovali a svědomitě se na toto utkání připravovali. Věřím, že se těší, protože budou hrát v domácím prostředí proti špičkovému týmu FORTUNA:LIGY.

Máte už v hlavě základní jedenáctku, která v neděli odpoledne vyběhne na trávník?
Čeká nás sice ještě sobotní předzápasový trénink, ale o sestavě mám vcelku jasno.

Karviná stále čeká na první domácí vítězství v této sezóně, v cestě však stojí jeden z nejtěžších protivníků.
Bavili jsme se o tom. Ale každý zápas je šancí na zvrat. Moc rádi bychom vyhráli a udělali radost našim fanouškům, kteří jsou výborní. Zasloužili by si užít vítěznou radost. Víme ovšem, že Plzeň je česká špička.

Čím je podle vás nedělní soupeř nejvíc nebezpečný. Na co nejvíc budete hráče připravovat?
I přes odchod několika zkušených hráčů tam pořád je kvalita, i když se před Plzeň dostala Slavia. Viktoria je hodně silná na míči a v ofenzivě. Mají gólového Krmenčíka, šikovného Kayambu a další hráče. Budeme muset být stoprocentní v defenzivě a využít své šance, protože statistiky jsou neúprosné – Plzeň pravidelně střílí góly. My už musíme také. Očekávám výborný zápas.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo