Generální partner
Světlý režim
25. květen 2023

Jaroslav Málek po remíze: Byli jsme pasivní, v neděli to musíme zvládnout!

Jubilejním desátým gólem v sezóně prakticky okamžitě smazal v úvodu utkání jednogólový náskok domácího Varnsdorfu, který však byl lepším týmem takřka během celého utkání. V konečném součtu remízu 2:2 Jaroslav Málek bral a podotkl, že zisk bodu je důležitý před nedělním vyvrcholením sezóny.

Jardo, první mečbol jste nevyužili. Proč?
Byli jsme hrozně pasivní, přestože jsme do Varnsdorfu cestovali den předem. Bylo to od nás bez energie, prohrávali jsme souboje a s míčem u nohou jsme nic nevymysleli – hororový scénář. Po vyrovnání jsme inkasovali z brejku, přestože jsme si říkali, že domácí budou jenom nakopávat. Naštěstí jsme chvíli před koncem vyrovnali a zaplaťpánbůh za bod, který asi není zasloužený, ale hodně nám pomáhá.

Celkově zklamání?
Říkali jsme si, že i bod hodně řeší, protože poslední zápas hrajeme doma. A tam vyhráváme! Z bodového pohledu to tedy jako zklamání určitě neberu, z herní stránky ano.

V 11. minutě přišel penaltový zákrok na mladého Davida Mosese a byla z toho penalta. Po Opavě, kde jste neproměnil, jste si po třech týdnech znovu věřil?
Byli jsme určeni tři. Já mám takové momenty rád! Vzal jsem si balon a řekl klukům, že to jdu kopat. Zaslechl jsem, že na gólmana Varnsdorfu volali, ať skáče až na poslední chvíli. Takže mi blesklo v hlavě, že když střelu utáhnu, tak ji nechytne (úsměv).

V posledním kole vám stačí k jistotě prvního místa a tím pádem přímému postupu remizovat s Třincem bez ohledu na výsledek Vyškova v Chrudimi. Předpokládám ale, že si to budete chtít proti soupeři, který již je jasným sestupujícím, uhrát sami, že ano?
Víme, že nám stačí remíza, ale doma musíme hrát na výhru. Poslední krok bývá vždy nejtěžší a musíme to zvládnout. Jinak bychom byli za blbce. A to nechceme!
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo