Generální partner
Světlý režim
7. duben 2024

Jaroslav Svozil: Máme superbod!

Výborný zápas odehrál ve stoperské trojce Jaroslav Svozil. Zkušený borec podstupoval plno úspěšných soubojů s kamarádem z Olomouce, reprezentantem a osmigólovým střelcem Tomášem Chorým.

Jardo, cenný bod proti Plzni?
V naší situaci je cenný každý bod, ale s Plzní je o to víc cennější.

Jaké bylo podstupovat souboje s Tomášem Chorým?
S Chorasem se znám ještě z Olomouce a vím, jak silný je ve vzduchu. Vím, že to je jeho největší přednost. Je velký, chytrý a dost pohyblivý. Ale zvládli jsme to, výborně zachytal Domino Holec. Máme superbod, který se počítá!

V úvodu utkání dělal celé defenzivě problémy Matěj Vydra. V čem byl problém?
Špatně jsme si to vzadu přebírali. Plzeň to dělala hodně šikovně, z toho rezonovala ta první šance. Ale Domino nás podržel. Postupem času se to zlepšovalo. Ale Plzeň prostě ukázala, jak kvalitním mančaftem disponuje.

Nakonec bylo utkání otevřené až do konce…
…jo. O přestávce jsme si v kabině říkali, že si musíme počkat na pár brejkových situací. Škoda, že jsme neskórovali, nebylo to tak daleko. Ale bod bereme a musíme se nachystat na další zápas.

Důležitý je každý bodík. Budějovicím jste se o bod vzdálili, i když hrají ještě v neděli v Pardubicích. Vnímáte to?
Minulý týden jsme odehráli slušný zápas v Hradci Králové, ale nezískali jsme ani bod. Můžete hrát krásně, ale když nemáte body, tak na konci spadnete. My musíme hrát, sbírat bod po bodu a rvát se. Chybí nám tři utkání do konce základní části a pak v nadstavbě se děj vůle boží.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo