Generální partner
Světlý režim
6. listopad 2023

Jaroslav Svozil: Naše slabší desetiminutovka rozhodla

Smutný byl po slezském derby stoper Jaroslav Svozil. Se spoluhráči musel kousat porážku od regionálního rivala.

Jardo, jak ze svého pohledu hodnotíte slezské derby?
Baník začal lépe, měl několik příležitostí a mohl nás potrestat. My také měli nějaké šance a šli i do vedení. Do konce poločasu se nám dařilo hru trochu kouskovat a držet balón. Začátek druhé půle nám nevyšel. Baník byl aktivní, my pasivní. Nedokážu si to vysvětlit, musím se na to v klidu znovu podívat. Každopádně takhle naše slabší desetiminutovka na úvod druhého poločasu rozhodla celé utkání.

Potvrdil nakonec soupeř kvalitu v ofenzivě?
Jo, kvalitu nahoře mají Sice teď měli sérii, kdy jim to tam nepadalo a podívejte, teď jim to tam napadalo během deseti minut.

Před utkáním jste říkal, že to pro vás bude pikantnější duel. Bylo to tak?
Bylo! Každopádně po tom zranění, které jsem prodělal, si užívám opravdu každý zápas. Byla bezvadná atmosféra i dobré počasí.

Co říkáte na skvělé zákroky Dominika Holce?
Domino nás podržel už po několikrát. Ukazuje svoje kvality, přečkali jsme díky němu velké šance Baníku, šli do vedení, bylo tam pár centrů či zblokovaných střel… Škoda!

Související články

Zápas 5.11.2023

Smrtící údery zkraje druhé půle, Karviná-Baník Ostrava 1:3

Slezské derby nabídlo kvalitní podívanou před výbornou kulisou a čtyři góly. Bohužel hned tři vstřelili hosté, kteří v Karviné prohrávali. Karvinští pod trenérem Jarábkem poprvé padli v domácím prostředí.

Preview k zápasu 4.11.2023

Slezská bitva před vyprodaným stadionem, Karviná-Baník Ostrava (ne,15)

Dlouho očekávané derby se přiblížilo. Oba týmy jdou do utkání v jiném rozpoložení - Karvinští dvakrát po sobě vyhráli, Ostrava dvakrát prohrála. Navíc v domácím prostředí. Ještě před úvodním hvizdem proběhne oficiální rozloučení s Michalem Papadopulosem, který v létě ukončil kariéru.

Pozvánka na zápas 3.11.2023

Trenér Jarábek před derby: Důležitá je pro nás pokora a připravenost

O náladě v týmu, o soupeři i o vítězství v anketě JVC Trenér Měsíce hovořil dva dny před slezským derby trenér Juraj Jarábek.

Pozvánka na zápas 2.11.2023

Jaroslav Svozil: Čekám vyhecovaný zápas

Slezské derby je na programu už v neděli. Těší se na něj všichni včetně Jaroslava Svozila. Nadcházejícího soupeře velice dobře zná - v Ostravě strávil tři a půl roku. Od léta je však zkušený stoper pilířem našich zadních řad!

Ohlasy po zápase 5.11.2023

VIDEO & OHLAS: trenér Jarábek + kapitán Budínský

Jako zasloužené hodnotil vítězství soupeře trenér Juraj Jarábek na pozápasové tiskové konferenci. Rozebíral atmosféru, absenci Jiřího Fleišmana a samozřejmě si posteskl nad devítiminutovkou, ve které jeho svěřenci třikrát inkasovali. Lukáš Budínský taktéž pochválil atmosféru a litoval, že jeho trefa byla nakonec zbytečná.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo