Generální partner
Světlý režim
20. srpen 2021

Jozef Weber před Plzní: Vyšel jim začátek soutěže, chytili se a hrají dobře!

Třikrát po sobě Karvinští s Plzní neprohráli. Jak tomu bude tentokrát? O soupeři promluvil v tradičním předzápasovém rozhovoru trenér Jozef Weber.

Trenére, Plzeň je aktuálně v čele FORTUNA:LIGY. Překvapuje vás to?
Ani ne, ta silná trojice je pořád jasná! Plzni vyšel začátek, chytila se několika zápasy, které otočila. Celkově hraje dobře, což dokumentovala ve čtvrtečním pohárovém utkání proti CSKA Sofia.

Bylo právě utkání proti bulharskému soupeři pro vás užitečným studijním materiálem před nedělním odpoledním zápasem?
Zcela určitě! Je tam vidět styl trenéra Michala Bílka. A ostatně o tom mluvil i po zápase Milan Havel, když říkal, že jsou schopni poctivě pracovat do defenzivy. A to pod Míšou Bílkem plní! Studijní materiál to tedy byl, i když si myslím, že proti nám některé hráče prorotují. Například Ba Loua, tam nevíme úplně jasně, jestli nastoupí nebo ne. Ale nejde jen o něj, ale i další hráče.

Ovšem na kvalitě jim to neubere…
…přesně tak. Kvalita plzeňského kádru je obrovská. Kayamba, Falta a další ve čtvrtek jen na střídače? Určitě nás tam nečeká něco příjemnějšího (úsměv).

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo