Generální partner
Světlý režim
20. srpen 2021

Jozef Weber před Plzní: Vyšel jim začátek soutěže, chytili se a hrají dobře!

Třikrát po sobě Karvinští s Plzní neprohráli. Jak tomu bude tentokrát? O soupeři promluvil v tradičním předzápasovém rozhovoru trenér Jozef Weber.

Trenére, Plzeň je aktuálně v čele FORTUNA:LIGY. Překvapuje vás to?
Ani ne, ta silná trojice je pořád jasná! Plzni vyšel začátek, chytila se několika zápasy, které otočila. Celkově hraje dobře, což dokumentovala ve čtvrtečním pohárovém utkání proti CSKA Sofia.

Bylo právě utkání proti bulharskému soupeři pro vás užitečným studijním materiálem před nedělním odpoledním zápasem?
Zcela určitě! Je tam vidět styl trenéra Michala Bílka. A ostatně o tom mluvil i po zápase Milan Havel, když říkal, že jsou schopni poctivě pracovat do defenzivy. A to pod Míšou Bílkem plní! Studijní materiál to tedy byl, i když si myslím, že proti nám některé hráče prorotují. Například Ba Loua, tam nevíme úplně jasně, jestli nastoupí nebo ne. Ale nejde jen o něj, ale i další hráče.

Ovšem na kvalitě jim to neubere…
…přesně tak. Kvalita plzeňského kádru je obrovská. Kayamba, Falta a další ve čtvrtek jen na střídače? Určitě nás tam nečeká něco příjemnějšího (úsměv).

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo