Generální partner
Světlý režim
23. listopad 2018

Juniorka zakončí podzim v pondělí proti Sigmě

Na umělce SC Kovona zakončí podzim v Juniorské lize tým do 21 let proti soupeři, kterého dokázal v letošní sezóně porazit v obou předchozích zápasech.
S cílem vyhrát a snížit bodové manko na čtyři body – tak přesně s tímto plánem půjde v pondělí dopoledne juniorský tým, který s největší pravděpodobností doplní také někteří hráči A-týmu, do posledního mistrovského utkání v tomto kalendářním roce.

Sedmnáct získaných bodů průběžně znamená až sedmé místo a na čtvrtou Sigmu sedmibodovou ztrátu, která by se v případě vítězství smrskla na čtyři. „Pokusíme se o to. Opakuji od začátku sezóny, že bychom si rádi opět zahráli finálovou nadstavbu,“ řekl jeden z trenérů juniorky Marek Bielan. Na Sigmu jeho tým tuto sezónu umí - v půlce srpna výhra 2:1 v Olomouci, na konci září doma na Kovoně vítězství 3:2. 

Sigma Olomouc pod vedením Josefa Muchy drží „klíčové“ čtvrté (poslední postupové) místo s náskokem šesti bodů před Jihlavou. Pokud by v Karviné neuspěla, může se situace před jarními pěti zbývajícími zápasy slušně zamotat. 

Utkání Juniorské ligy MFK Karviná U21 – SK Sigma Olomouc U21 začíná na umělé trávě SC Kovona v pondělí 26. listopadu v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Jakub Vojkovský.
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.