Mlade talenty

Juniorka zakončí podzim v pondělí proti Sigmě

23.11.2018 | redakce
 

Juniorka zakončí podzim v pondělí proti Sigmě Na umělce SC Kovona zakončí podzim v Juniorské lize tým do 21 let proti soupeři, kterého dokázal v letošní sezóně porazit v obou předchozích zápasech.

 

S cílem vyhrát a snížit bodové manko na čtyři body – tak přesně s tímto plánem půjde v pondělí dopoledne juniorský tým, který s největší pravděpodobností doplní také někteří hráči A-týmu, do posledního mistrovského utkání v tomto kalendářním roce.

Sedmnáct získaných bodů průběžně znamená až sedmé místo a na čtvrtou Sigmu sedmibodovou ztrátu, která by se v případě vítězství smrskla na čtyři. „Pokusíme se o to. Opakuji od začátku sezóny, že bychom si rádi opět zahráli finálovou nadstavbu,“ řekl jeden z trenérů juniorky Marek Bielan. Na Sigmu jeho tým tuto sezónu umí - v půlce srpna výhra 2:1 v Olomouci, na konci září doma na Kovoně vítězství 3:2. 

Sigma Olomouc pod vedením Josefa Muchy drží „klíčové“ čtvrté (poslední postupové) místo s náskokem šesti bodů před Jihlavou. Pokud by v Karviné neuspěla, může se situace před jarními pěti zbývajícími zápasy slušně zamotat. 

Utkání Juniorské ligy MFK Karviná U21 – SK Sigma Olomouc U21 začíná na umělé trávě SC Kovona v pondělí 26. listopadu v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Jakub Vojkovský.

• U16: Těsná prohra s Brnem
včera - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 2 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
před 3 dny - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
před 3 dny - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

• Se Seredí v Považské Bystrici
11.1. - V pátek dopoledne došlo ke změně místa a času výkopu prvního přípravného utkání. Karvinští pojedou k sobotnímu utkání s ŠKF Sereď nakonec do Považské Bystrice a hrát se bude už od 10:30 hodin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna