Mlade talenty

Juniorka zakončí podzim v pondělí proti Sigmě

23.11.2018 | redakce
 

Juniorka zakončí podzim v pondělí proti Sigmě Na umělce SC Kovona zakončí podzim v Juniorské lize tým do 21 let proti soupeři, kterého dokázal v letošní sezóně porazit v obou předchozích zápasech.

 

S cílem vyhrát a snížit bodové manko na čtyři body – tak přesně s tímto plánem půjde v pondělí dopoledne juniorský tým, který s největší pravděpodobností doplní také někteří hráči A-týmu, do posledního mistrovského utkání v tomto kalendářním roce.

Sedmnáct získaných bodů průběžně znamená až sedmé místo a na čtvrtou Sigmu sedmibodovou ztrátu, která by se v případě vítězství smrskla na čtyři. „Pokusíme se o to. Opakuji od začátku sezóny, že bychom si rádi opět zahráli finálovou nadstavbu,“ řekl jeden z trenérů juniorky Marek Bielan. Na Sigmu jeho tým tuto sezónu umí - v půlce srpna výhra 2:1 v Olomouci, na konci září doma na Kovoně vítězství 3:2. 

Sigma Olomouc pod vedením Josefa Muchy drží „klíčové“ čtvrté (poslední postupové) místo s náskokem šesti bodů před Jihlavou. Pokud by v Karviné neuspěla, může se situace před jarními pěti zbývajícími zápasy slušně zamotat. 

Utkání Juniorské ligy MFK Karviná U21 – SK Sigma Olomouc U21 začíná na umělé trávě SC Kovona v pondělí 26. listopadu v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Jakub Vojkovský.

• Sestřih z Mladé Boleslavi
před 2 dny - Karvinští vstoupili do sezóny smolnou porážkou na půdě Mladé Boleslavi. Nejzajímavější okamžiky zápasu najdete v sestřihu ZDE.

• Volný prodej na slezské derby
před 2 dny - Minutu po půlnoci z neděle na pondělí začal v síti Ticketportal volný prodej vstupenek na zápas 2. kola mezi Karvinou a Ostravou. V MěDK se začne od pondělního rána (7:00) v Kině Centrum potom odpoledne (16:00). Jeden fanoušek si může zakoupit maximálně 4 vstupenky. Cena? 200 Kč za kus. Podrobnosti ZDE.

• V sobotu vyhrála osmnáctka
před 3 dny - První zápasy letní přípravy mají za sebou starší dorostenci U19 a U18. Devatenáctka podlehla 1:3 ostravskému Baníku, osmnáctka zdolala 6:3 muže Bystřice nad Olší.

• S mistrem v neděli 4. srpna
13.7. - Ligová fotbalová asociace upřesnila čtvrté ligové kolo. Karvinští vyzvou na Městském stadionu v Karviné-Ráji mistrovskou Slavii v neděli 4. srpna od 16:30 hodin.

• První přípravné duely
12.7. - V sobotu 13. července jsou na programu první přípravná utkání B-týmu a st. dorostenců. Béčko se představí v Petrovicích proti Lokomotivě od 10:15 hodin. Ligový dorost U19 hostí od 9 hodin na Bažantnici ostravský Baník a následně tým U18 od 11 hodin Bystřici nad Olší.

• Rundić kapitánem
11.7. - Stoper Milan Rundić bude kapitánem MFK Karviná. Na předsezonní tiskové konferenci o tom informoval trenér František Straka.

• Přednostní prodej na derby
8.7. - Pro majitele nových permanentek začal v pondělí 8. července ráno online prodej vstupenek na zápas proti ostravskému Baníku. Omezení? 1 permice = max. 4 ks vstupenek. Volný prodej pro ostatní zájemce bude spuštěn příští pondělí ráno. Podrobnosti ZDE.

• Ve středu beseda s fanoušky
6.7. - Na středeční (10.7.) pátou hodinu odpolední je svoláno tradiční setkání vedení klubu a hlavního trenéra s fanoušky. Akce proběhne v PRESSCENTRU na Městském stadionu v Karviné-Ráji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem