Mlade talenty

Juniorka zakončí podzim v pondělí proti Sigmě

23.11.2018 | redakce
 

Juniorka zakončí podzim v pondělí proti Sigmě Na umělce SC Kovona zakončí podzim v Juniorské lize tým do 21 let proti soupeři, kterého dokázal v letošní sezóně porazit v obou předchozích zápasech.

 

S cílem vyhrát a snížit bodové manko na čtyři body – tak přesně s tímto plánem půjde v pondělí dopoledne juniorský tým, který s největší pravděpodobností doplní také někteří hráči A-týmu, do posledního mistrovského utkání v tomto kalendářním roce.

Sedmnáct získaných bodů průběžně znamená až sedmé místo a na čtvrtou Sigmu sedmibodovou ztrátu, která by se v případě vítězství smrskla na čtyři. „Pokusíme se o to. Opakuji od začátku sezóny, že bychom si rádi opět zahráli finálovou nadstavbu,“ řekl jeden z trenérů juniorky Marek Bielan. Na Sigmu jeho tým tuto sezónu umí - v půlce srpna výhra 2:1 v Olomouci, na konci září doma na Kovoně vítězství 3:2. 

Sigma Olomouc pod vedením Josefa Muchy drží „klíčové“ čtvrté (poslední postupové) místo s náskokem šesti bodů před Jihlavou. Pokud by v Karviné neuspěla, může se situace před jarními pěti zbývajícími zápasy slušně zamotat. 

Utkání Juniorské ligy MFK Karviná U21 – SK Sigma Olomouc U21 začíná na umělé trávě SC Kovona v pondělí 26. listopadu v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Jakub Vojkovský.

• Víkendové výsledky týmů MFK
včera - Slovácko-U19 2:1, U18-Blansko 2:1, Slovácko-U17 2:3, U16-Blansko 5:2, Jihlava-U15 1:1, Jihlava-U14 6:3.

• Čolić vynechá derby s Baníkem
včera - Pro 4 žluté karty musí obránce či záložník ob Benjamin Čolić vynechat následující utkání, kterým bude to páteční proti ostravskému Baníku. Bosenský fotbalista uviděl čtvrtou žlutou kartu na půdě pražské Dukly. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila Disciplinární komise LFA.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
před 3 dny - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
20.3. - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem