Generální partner
Světlý režim
23. listopad 2023

Juraj Jarábek před Olomoucí: Čeká nás těžká šichta

Prvoligový kolotoč se opět rozjíždí! Karvinští doma hostí úplně nejméně oblíbeného soupeře. O kvalitě Olomouce i prvním vzájemném střetnutí obou týmů na začátku sezóny mluvil v předzápasovém rozhovoru trenér MFK Juraj Jarábek.

Trenére, jak jste s hráči pracovali během reprezentační přestávky, aby se konečně zlomila neúspěšná série s Hanáky, která čítá šest porážek v řadě?
Každá série má svůj konec. Na Bohemce se nám to nepovedlo, další soupeř nás čeká v sobotu. Mluvíme o tom, ale důležité bude, jak se to projeví na hřišti. Máme chuť uspět a věřím, že se nám to podaří – chceme minimálně bod.

V reprezentační přestávce jste spolu s asistentem Branislavem Mrázem viděli Olomouc proti Plzni v rámci osmifinále MOL Cupu. Co vám zápas ukázal?
Sigma je jedním z nejlepších kombinačních týmů. Mají pro to typologicky vhodné hráče. Proti Plzni měla Olomouc nějaké absence, ale další hráči ukázali nespornou kvalitu – například Sláma nebo Fortelný.

Je Sigma jiná doma a venku?
Nemyslím si. Je tam kvalita a soupeř určitě chce hrát v první šestce. Čeká nás těžká šichta!

Svěřenci Václava Jílka už ale nevyhráli pět soutěžních utkání…
…zapsali tři remízy, domácí prohru se Slavií a vypadli z MOL Cupu. Proto tady určitě budou hrát ofenzivně a na vítězství – jsme na to připravení. Kdyby měla Olomouc o dva body víc, tak se dělí spolu s Boleslaví o třetí místo.

Jde o první odvetné kolo. Viděl jste letní duel v Olomouci pod bývalým trenérem Tomášem Hejduškem, který vaši svěřenci prohráli 1:3?
Jasně, viděl. Tam nebylo o čem, Sigma byla jednoznačně lepší. Musíme podat určitě mnohem lepší výkon než na konci července.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo