Generální partner
Světlý režim
17. prosinec 2020

Juraj Jarábek: Máme pár zdravotních šrámů, proto asi uděláme změny

Slovenský kouč MFK Karviná Juraj Jarábek věří, že i třetí daleká cesta k venkovnímu zápasu přinese jeho týmu body. Ovšem na rovinu přiznal, že zdravotní stav některých hráčů není vzhledem k nabitému programu stoprocentní...

Trenére, vaše mužstvo čekají poslední dva zápasy před vánočními svátky. Nejprve cestujete do Příbrami. Co od zápasu očekáváte?
Jedná se o třetí trip během posledních tří víkendů, tak doufám, že i do třetice se nebudeme z daleké cesty vracet s prázdnou.

Bude to v sobotu u Litavky spíš bojovné utkání s ohledem třeba na počasí a terén?
Asi ano. Nebude to nic snadného, Příbram se herně i výsledkově zvedla. Její sérii čtyř zápasů bez porážky zastavila až v úterý Bohemka. Ovšem Příbram hrála venku, v Ďolíčku podala slušný výkon. Hlavně ale doma mají Středočeši svoji sílu.  

Dá se momentální rozpoložení Příbrami přirovnat k Budějovicím, které se také nedávno výsledkově chytily?
Máme takový los, že týmy Českých Budějovic a Jablonce měly před zápasem s námi pozitivní bodovou sérii. A Příbram je na tom podobně. Ale koukáme se sami na sebe, v každém zápase chceme být lepší a lepší a pravidelně bodovat.

Program je aktuálně hodně nabitý – poslední čtyři kola jsou rozvržena do pouhých jedenácti dnů. Jaký je aktuální zdravotní stav hráčů?
Úterní duel s Jabloncem to byla válka. Někteří kluci mají pár šrámů a zdravotní stav není úplně růžový. Ale je teprve čtvrtek a věřím, že se kluci dají dohromady. Změny v sestavě asi uděláme, ale rozhodneme až krátce před zápasem.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná