Generální partner
Světlý režim
10. srpen 2016

Juřena: Asi jsme si mysleli, že to půjde samo

Euforie domácích, na druhé straně sklopené hlavy. Přesně takový byl obrázek po prvních pětačtyřiceti minutách pohárového utkání. Divizní outsider si žil svůj sen, nakonec však favorit po změně stran zabral a i díky gólu Václava Juřeny skóre otočil a postoupil.

Po přestávce jste odvrátili ostudu, ale dost jste se na obrat nadřeli. Co se stalo?
Od začátku jsme málo běhali, chyběla střelba i šance. Trenér nám v kabině důrazně domluvil a druhá půle už byla lepší. Každopádně v prvním poločase nám chybělo asi všechno. Nevím, proč jsme hráli tak špatně.

Podcenili jste Nový Jičín?
To ne. Ale možná jsme si mysleli, že to půjde samo a ono ne. Až po změně jsme trochu víc zabrali a zápas naštěstí otočili.

Měli jste třeba po poločase obavu, že nemusí přijít obrat?
Takhle bych to asi neřekl. Všichni jsme věděli, že všechno bylo špatně. Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem otočit zápas za každou cenu. Nebylo to o tom, že chceme, ale že musíme! Vypadnout s divizním soupeřem, při vší úctě k Novému Jičínu, by bylo hodně nepříjemné. Nechtěli jsme dopadnout jako Baník Ostrava minulý rok v Rýmařově!

K obratu jste zavelel svým gólem hlavou, máte aspoň trochu radost?
Trefil jsem se zase po delší době a těší mě to, samozřejmě.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo