Generální partner
Světlý režim
29. červen 2018

Karviná poměří síly s Wislou Kraków

V tréninkovém centru třináctinásobného polského mistra v Myślenicích odehrají Karvinští v sobotu dopoledne třetí letní přípravný duel.
Dvouhodinový výjezd do Myślenic je zároveň nejdelší cestou k utkání v rámci letní přípravy. Ovšem soupeř opět stojí za to – šestý tým uplynulé sezóny polské Ekstraklasy, za který nastupuje český útočník Zdeněk Ondrášek. 

Trenér Karviné Roman Nádvorník dá znovu prostor dvěma kompletním jedenáctkám. „Zápasem s Wislou Kraków zakončíme nejtěžší blok přípravy. Únava je velká, takže i proto rozdělíme tým znovu na dvě poloviny, abychom rovnoměrně rozložili zátěž ,“ řekl karvinský trenér. 

Polský tým zahájil přípravu na novou sezónou o týden dřív, ale stejně jako Karviná má odehrány dvě utkání. V prvním zahřívacím vyhrála Wisla vysoko 9:0 nad MKS Babia Góra a ve středu porazila i díky dvěma gólům českého útočníka Ondráška Czestochowou 3:1.

Naposledy se oba soupeři potkali téměř přesně před dvěma lety a na Kovoně se z výhry 2:1 radovali karvinští hráči po gólech Puchla a Dudy. Obě soutěže startují letos ve stejný termín (20. – 23. červenec), Wisla v prvním kole přivítá doma Gdyni, Karvinští jedou do Liberce.

Přípravné utkání Wisla Kraków – MFK Karviná se uskuteční v Myślenicích v sobotu 30. června v 11 hodin
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo