Generální partner
Světlý režim
30. červen 2018

Trenéru Nádvorníkovi se líbila obranná činnost

Třetí zápas = druhé vítězství. Trenér Roman Nádvorník má prozatím důvod ke spokojenosti. Jeho svěřenci makají a daří se jim i výsledkově. To potvrdili i v sobotu v tréninkovém centru Wisly Kraków.
Po utkání v Myślenicích, kde karvinští hráči zvítězili 3:2, si hlavní trenér MFK pochvaloval i přes dva obdržené góly obrannou činnost. „Všichni do jednoho se snaží při ztrátě míče získat ho zpátky pod svou kontrolu - to se mi líbí. Naopak mě mrzí malá efektivita v útočné fázi. I proti Wisle Kraków jsme si vytvořili řadu stoprocentních šancí," podotkl Roman Nádvorník a podotkl ještě, že do druhé půle vyrukovala Wisla s kvalitnější sestavou oproti první pětačtyřicetiminutovce

Do zápasu nezasáhli testovaní Mareček, D´Avila Ba a Menich. Fanoušky určitě zajímá, jak to s nimi vypadá. „Daniel Mareček je nemocný, zkouška Jozefa Menicha skončila stejně jako u Adriela D´Avila Ba, s kterým ovšem řešíme budoucnost u nás,“ prozradil kouč Nádvorník. 

Karvinský tým má za sebou nejtvrdší část letní dřiny proloženou třemi zápasy – porážkou od Cracovie Kraków a výhrami nad Górnikem Zabrze a Wislou Kraków. „V prvním utkání ještě kluci úplně nevěděli, co po nich chci – vzájemně jsme se poznávali, především oni mě. Vždyť jsme měli za sebou před zápasem s Cracovií jen tři společné kompletní tréninky. V dalších dvou už bylo na hřišti víc vidět, co chceme hrát,“ ohlížel se dozadu poměrně spokojený Roman Nádvorník

Přiznal ale, že stále je na čem pracovat. A právě od startu nového týdne se už bude spolu se svými svěřenci zaměřovat především na herní věci. „V týdnu nás čekají další dvě utkání a příští pondělí 9. července odjíždíme na herní soustředění. Všechno ladíme ke startu FORTUNA:LIGY v Liberci,“ uzavřel Nádvorník.

Rozhovory Rozhovory
út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

st 1.4. | redakce

Trenér Jarábek: Fotbal v Bělorusku? To mi hlava nebere...

Už třetí týden není s týmem v každodenním kontaktu, naopak všechno řeší na dálku přes telefon nebo internet. Hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek věří, že se už ale brzy celý tým znovu sejde v kabině. V rozhovoru dále vyjádřil svůj názor na likvidaci Žiliny nebo na běloruský fotbal.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii