Generální partner
Světlý režim
8. leden 2013

Karviná startuje Tipsport ligu proti Baníku

Zimní příprava sotva začala, ale na karvinské fotbalisty už čeká první zápas. V rámci Tipsport ligy se domácí tým střetne s Baníkem Ostrava.

Domácí tým je podle trenéra Jana Pánika po třech tréninkových jednotkách v dobré náladě a na středeční duel se těší. Ostravský celek začal s přípravou o den dříve. Také pro něj to bude úvodní zápas. „Kluci jsou nabuzení a motivovaní. Zápas bereme se vší vážností. Utkání s Baníkem bývají vyhecovanější, přeci jen se jedná o derby. Určitě to bude zajímavá konfrontace hned na začátku přípravy,“ uvedl Jan Pánik. Jeho svěřence v dalších zápasech skupiny D čekají utkání s Olomoucí, Frýdkem Místkem a Orlovou.

V zápase dostanou prostor dvě jedenáctky obou celků. „Je to příprava a jde především o to, abychom hráče viděli v akci. Jsme domluveni se soupeřem, že také v poločase vystřídá celou jedenáctku,“ řekl Pánik.

Zápas Karviná-Baník začíná na Kovoně ve středu 9. ledna v 11 hodin dopoledne. Vstupné je 20 Kč. Po tomto utkání se na hřišti objeví Sigma Olomouc, která vyzve fotbalisty Frýdku Místku.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo