Generální partner
Světlý režim
28. říjen 2017

Lingr: Po našem snížení byli dost podráždění

Podruhé za sebou nastoupil v základní sestavě a opět nezklamal. Čerstvě devatenáctiletý odchovanec a mládežnický reprezentant Ondřej Lingr sbírá cenné prvoligové zkušenosti. Proti Plzni odehrál celý zápas.

Vyběhnout v základní sestavě proti Plzni musí potěšit, že?
Samozřejmě. Jsem rád, že aktuálně dostávám šanci. Jen mě mrzí, že stejně jako v Teplicích jsme nezískali ani bod. Hrálo se mi dobře, byl jsem celkem sebevědomý. Nikdo z nás vlastně neměl co ztratit, vždyť Viktorka suverénně vede ligu. Potvrdili kvalitu, s přehledem proměnili svoje šance, my se naopak na góly hrozně nadřeme. V tom je velký rozdíl.

Je aspoň malou útěchou, že jste se zase konečně prosadili střelecky?
Asi jo. Ten gól nás hodně nakopl. Dokonce jsme i vyrovnali, ale sudí nám ho neuznal - podle mě ale šlo o regulérní branku. Ale měli jsme i řadu dalších šancí. Jasně, něco chytil výborný Kozáčik, ale tak velké šance musíme proměňovat. Neefektivita v koncovce se s námi vleče už hodně dlouho.

Z tribuny se zdálo, že Plzeň po kontaktním gólu hodně znervózněla, vnímali jste to tak i na trávníku?
Určitě, její hráči byli hlavně podráždění. Zmáčkli jsme je, dostávali jsme se víc do hry a oni byli celkem bezradní, asi z toho plynula ta jejich podrážděnost.

Kromě slabé produktivity vás sráží i chyby v obranné fázi…
Co k tomu říct? Je to tak. Hlavně ten druhý gól byl doslova darovaný. Otáčet stav 0:2 proti takto výborným týmům je hrozně složité. Nám se to ovšem skoro podařilo. Myslím, že jsme hráli opravdu dobře, dřeli nadoraz – ostatně to bylo vidět určitě i v televizi. Řekl bych, že i naši fanoušci to ocenili. Jenže body zase nemáme.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo