Generální partner
Světlý režim
28. říjen 2017

Lingr: Po našem snížení byli dost podráždění

Podruhé za sebou nastoupil v základní sestavě a opět nezklamal. Čerstvě devatenáctiletý odchovanec a mládežnický reprezentant Ondřej Lingr sbírá cenné prvoligové zkušenosti. Proti Plzni odehrál celý zápas.

Vyběhnout v základní sestavě proti Plzni musí potěšit, že?
Samozřejmě. Jsem rád, že aktuálně dostávám šanci. Jen mě mrzí, že stejně jako v Teplicích jsme nezískali ani bod. Hrálo se mi dobře, byl jsem celkem sebevědomý. Nikdo z nás vlastně neměl co ztratit, vždyť Viktorka suverénně vede ligu. Potvrdili kvalitu, s přehledem proměnili svoje šance, my se naopak na góly hrozně nadřeme. V tom je velký rozdíl.

Je aspoň malou útěchou, že jste se zase konečně prosadili střelecky?
Asi jo. Ten gól nás hodně nakopl. Dokonce jsme i vyrovnali, ale sudí nám ho neuznal - podle mě ale šlo o regulérní branku. Ale měli jsme i řadu dalších šancí. Jasně, něco chytil výborný Kozáčik, ale tak velké šance musíme proměňovat. Neefektivita v koncovce se s námi vleče už hodně dlouho.

Z tribuny se zdálo, že Plzeň po kontaktním gólu hodně znervózněla, vnímali jste to tak i na trávníku?
Určitě, její hráči byli hlavně podráždění. Zmáčkli jsme je, dostávali jsme se víc do hry a oni byli celkem bezradní, asi z toho plynula ta jejich podrážděnost.

Kromě slabé produktivity vás sráží i chyby v obranné fázi…
Co k tomu říct? Je to tak. Hlavně ten druhý gól byl doslova darovaný. Otáčet stav 0:2 proti takto výborným týmům je hrozně složité. Nám se to ovšem skoro podařilo. Myslím, že jsme hráli opravdu dobře, dřeli nadoraz – ostatně to bylo vidět určitě i v televizi. Řekl bych, že i naši fanoušci to ocenili. Jenže body zase nemáme.Rozhovory Rozhovory
ne 15.11. | redakce

Lukáš Čmelík: Z kabiny je cítit dobrá nálada

V prvním rozhovoru Lukáš Čmelík vychvaluje svůj nový klub, přidává názor na českou ligu a prozrazuje, s kterými hráči aktuálního kádru už v minulosti hrál v jednom týmu...

st 11.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - TOMÁŠ OSTRÁK

Dvacetiletý šikula Tomáš Ostrák patří německému Kolínu nad Rýnem, nyní je ovšem v Karviné na ročním hostování a daří se mu skvěle. Je důležitým článkem základní sestavy, navíc byl premiérově povolán do reprezentační jednadvacítky.

so 31.10. | redakce

Martin Šindelář: Mrzí mě, že se liga přerušila, přestože jsme dodržovali manuál

Od 3. října nehrají, pouze tvrdě trénují a čekají na povolení znovu hrát. Stoper Martin Šindelář doufá, že se brzy začne, protože tréninky jsou dost náročné. Aby ne, když se o víkendech nehraje a není se na co šetřit...

čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii