Generální partner
Světlý režim
11. září 2016

Lukáš Budínský: Deset bodů? Velká paráda!

Po několika nevýrazných představeních to v sobotu byl starý známý Bůďa! Jeden gól dal, druhý de facto připravil, ale prezentoval si i slušným výkonem. I díky jeho příspěvkům tak mohl se spoluhráči oslavit třígólovou výhru nad Jihlavou a svůj druhý ligový gól v kariéře.

Lukáši, jak byste zhodnotil zápas?
Herně to už podruhé za sebou bylo lepší. Ve Zlíně jsme ale nebodovali, teď naopak nám to vyneslo tři body. A zaslouženě! Jihlava ale nehrála špatně, připravovali jsme se na jejich rychlé kraje, nakonec nenastoupil v základu Lotyš Ikaunieks a možná i proto jsme to měli trochu snazší.

Opět se ukázalo, jak jsou důležité standardní situace, že ano?
Přesně tak. Snažíme se je na tréninku pořád pilovat a zatím se nám to vyplácí. Když půjdeme k tomu gólu, tak dlouho jsem už takhle nevystřelil a naštěstí to ve zdi někdo tečoval a skončilo to v bráně.

Ulevilo se vám, že jste se konečně trefil?
Přiznám se, že ano. Přeci jen se ode mě góly očekávají. Trochu na mě ležela deka, ale věřím, že ještě nějaké góly přidám. Na druhý ligový gól jsem čekal téměř čtyři a půl roku.

Jednou jste také soupeři slušně „namazal“.
Jo, to je fakt. „Malá domů“ mi vůbec nevyšla a Rabušic měl velkou šanci. Naštěstí Lašty (gólman Jan Laštůvka – pozn. red,) výborně vyběhl. Musím mu něco koupit. Co? To se ještě domluvíme (úsměv).

Co říkáte na deset bodů po šesti kolech a prozatímní atak pohárových příček?
Je to velká paráda, ale jsme na zemi. My potřebujeme během podzimu posbírat víc bodů, protože na jaře to bude složitější. Ale jsme spokojení, zatím to je super. Hrajeme ligu se skvělými soupeři, navíc doma na krásném stadionu, kde se nám daří.

Takže příští týden do Plzně můžete jet úplně v pohodě a bez nervů?
Jasně, můžeme tam jet uvolněně a posbírat jen plusové body.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo