Generální partner
Světlý režim
17. prosinec 2023

Lukáš Budínský: Měli jsme na to, abychom v Jablonci vyhráli

Kapitán Lukáš Budínský hodnotil nejen utkání v Jablonci, kde Karviná vůbec poprvé ve své historii bodovala, ale i celý podzim.

Vezete vůbec první bod z Jablonce. Spokojenost?
Ano, ale musím říct za celou kabinu, že jsme měli na to, abychom tady v Jablonci vyhráli. Škoda, příležitostí i pološancí jsme měli hodně.

Narážíte asi především na druhý poločas, že?
Po přestávce to bylo otevřenější, oba týmy evidentně chtěly vyhrát. Myslím, že jsme podali dobrý výkon, makali jsme. Chyběla tomu jen ta třešnička.

Překvapilo vás, že ani jeden tým nehrál na remízu?
Byl to poslední zápas podzimu, chtěli jsme si to všichni užít. I terén byl dobrý, což ofenzivní hře přispívalo.

Sám jste tam vyprodukoval dvě střely a zahrával standardní situace. Po jedné z nic Adeleke jemnou tečí mohlo skórovat…
…škoda! Jednu střelu mi zblokovali, ale byl jsem poměrně blízko u hráče a jen jsem to zkoušel propálit. Druhá pozice byla lepší, možná jsem to měl vystřelit výš. Vždycky je to trochu o štěstí.

Kdyby vám někdo řekl, že z tripu do Boleslavi a Jablonce přivezete dvě remízy, brali byste to?
Jo, asi jo. Musíme být pokorní – u tak těžkých soupeřů je bodový zisk fajn.

Zimní pauzu strávíte na čtrnáctém místě tabulky s domácím utkáním proti Pardubicím k dobru. Jak hodnotíte první polovinu této sezóny z pozice kapitána týmu?
Asi jsme si mysleli, že budeme trochu v klidnějších vodách. Realita je jiná a přes zimu nás čeká sousta práce. Myslím si, že pokud budeme podávat výkony viz tento týden, tak bychom se nemuseli na jaře strachovat.Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo