Generální partner
Světlý režim
6. srpen 2018

Moje chyba, uznal po vlastním gólu Janečka

Nikomu se nešlo ze hřiště snadno. Karvinští fotbalisté podali určitě nejlepší výkon v sezóně, jenže po závěrečném bodu opět zůstali bez bodu i díky „vlastenci“ kapitána Marka Janečky.
Zklamání ze všech jen čišelo! Bohužel i přes tři vstřelené góly v domácím prostředí Karvinští nedokázali urvat ani jediný bod díky slabší defenzivě. „Pořád jsme dotahovali, to nám moc nepřidali. A dostat doma čtyři góly je opravdu moc. Navíc já jsem si dal vlastní gól, byl tam další trefa byla po teči. Je to špatné, máme nula bodů v tabulku uzavíráme,“ hodnotil kapitán Marek Janečka.

Rozhodující moment přišel krátce po hodině hry. Vysoký míč od Přikryla poslal Janečka hlavou do brány. Vybíhající gólman Berkovec neměl nárok zasáhnout. „Bylo tam nedorozumění s Martinem Berkovcem. Ale v první řadě to jde určitě za mnou. Neměl bych hlavičkovat směrem na naší bránu. Je to moje chyba,“ chlapsky uznal nejzkušenější hráč v karvinském kádru.

Karvinští v posledních dvou duelech inkasovali osm gólů – čtyři v Edenu od Slavie a teď s Mladou Boleslaví. „Momentálně nám defenziva nefunguje. Vůbec z toho nemám radost, ale musíme jít dál. Nyní nás čeká zápas v Jablonci a potom hrajeme doma s Plzní. Nic lehkého,“ odfoukl si.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo