Generální partner
Světlý režim
14. duben 2018

Moravec: Snad už týmu pomůžu, jsem v pořádku

Přesně po dvou měsících a čtyřech dnech znovu navlékl ten krásný dres. Jan Moravec se vyléčil ze zranění kolena a je zpátky. V Edenu proti Slavii stihl deset minut a to nejdůležitější na závěr - cítil se dobře!
Honzo, naposledy vás fanoušci viděli v generálce na půdě Trnavy. Od té doby jste se dával dohromady. Už jste v pořádku?
Ano, jsem rád, že už je všechno v pořádku a zahrál jsem si aspoň pár minut. Cítil jsem se v pohodě. 

Pomohlo vám pondělní rozehrání za juniorku, za kterou jste zvládl celých devadesát minut?
Jakýkoliv odehraný zápas pomůže každému hráči, který dlouho nehrál. Ověřil jsem si, že to je dobré a nic mě nelimituje.

Na půdě mistra jste ztratili jarní neporazitelnost. Jak hodnotíte samotné utkání, které se muselo líbit všem na stadionu i u televizí?
Byl to super zápas, kluci to odjezdili a dost jsme domácím zatápěli. Mít v závěru trochu štěstí, tak se to dalo uhrát do remízy. Když budeme takhle makat i doma proti Teplicím, tak věřím, že získáme tři body. Ty nutně potřebujeme!

Ano, v dalším zápase přivítáte doma Teplice. Už i s vámi v sestavě? Jak jste na tom po fyzické stránce, bude to na základní sestavu?
Ještě budu muset potrénovat. Jasně, zvládl jsem za juniorku celý zápas, ale tam je to tempo trochu jiné než v HET lize. Ale říkám, máme před sebou dlouhý týden, hrajeme až v neděli. Potrénuji a věřím, že týmu pomůžu víc.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo