Generální partner
Světlý režim
11. květen 2024

Nedělní dopolední předkrm v režii rezerv - Karvinští vyzvou Zlín!

Sešlo se to hezky! Dopoledne třetiligový zápas rezervních celků, odpoledne hlavní šlágr v rámci nejvyšší soutěže. Karviná a Zlín v neděli hned dvakrát ve dvou areálech. Dopoledne se klasicky začíná v 10:15 na Kovoně.

Oba soupeře dělí v tabulce čtrnáct bodů, přesto se dá očekávat vyrovnaný zápas v tempu. Důvod je jasný – ani jeden si zřejmě nepomůže posilami z A-týmu. „Bude to tedy klasický zápas dvou juniorek. Uvidíme, v jaké to bude kvalitě,“ usmál se trenér Čestmír Kročil.

Karvinští naposledy prohráli 1:3 v Rosicích, přesto byli před tímto kolem na třetím místě tabulky. Poslední domácí duel zvládli s grácií – Znojmo vyprovodili jednoznačně 5:1!

Ševci se pohybují ve druhé polovině tabulky a v posledních utkáních střídají porážky a výhry. Ze dvou po sobě jdoucích domácích utkání vytěžili tři body za výhru nad Startem Brno. Tyto tři body však svěřenci trenéra Davida Hubáčka nepotvrdili proti Hodonínu, který si z Vršavy odvezl dvoubrankové vítězství.

Podzimní vzájemný duel skončil remízou 1:1, kterou Karvinští zachraňovali až ve druhé minutě nastaveného času.


Utkání 27. kola MSFL MFK Karviná B – FC Zlín B začíná ve Sportovním centru Kovona v neděli 12. května v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan David Jurajda. Vstupné je 50 Kč (zdarma pouze ZTP a děti do 15 let), permanentky nejsou v platnosti.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo