Generální partner
Světlý režim
24. leden 2016

Odehráli jsme dobrý zápas, řekli oba střelci

Karvinští podruhé za sebou remizovali 2:2. Po středečním utkání se Zbrojovkou Brno zopakovali stejný výsledek i v sobotu na hřišti Zaglebie Sosnowiec, kde se prosadili Petr Glaser s Lukášem Dudou.

Zatímco s Brnem o dvoubrankovou ztrátu přišli, tentokrát manko v podobě dvou gólů, které Sosnowiec vstřelil v rozmezí dvou minut, dohnali. Přesto úplná spokojenost z obou úspěšných střelců nevyzařovala.

Petr Glaser po utkání prohlásil, že domácí byli ve druhé půli nejslabším soupeřem, na který Karvinští během zimní přípravy zatím narazili. „My jsme naopak odehráli velmi dobrý zápas. Každopádně v příštím týdnu nás čekají těžší soupeři,“ řekl úspěšný exekutor pokutového kopu. „Už před hvizdem rozhodčího jsem byl rozhodnutý, kam zamířím,“ přiznal. A povedlo se přesně, polský gólman skončil na druhou stranu.

O šest minut později blonďatý záložník jemnou tečí po střele Marka Janečky vyrovnal stav utkání na 2:2. „Byla to chtěná teč, navíc jsem si při tom roztrhl kopačku,“ usmál se Lukáš Duda. Utkání podle jeho slov bylo z karvinské strany celkem dobré. „Ale mohli jsme klidně vyhrát, protože šancí jsme si vypracovali víc. Ale byl to teprve třetí zápas přípravy,“ dodal. 

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo