Generální partner
Světlý režim
13. srpen 2023

Ohlasy po Pardubicích - Hejdušek & Adeleke

Trenér Tomáš Hejdušek i útočník Adeleke žehrali nad slabou koncovkou, která zapříčinila, že Karvinští odjeli z Pardubic s prázdnou, přestože herně rozhodně nebyli horším týmem.

TOMÁŠ HEJDUŠEK: PANICE NEPROPADÁME, BOHUŽEL NEJSME PRODUKTIVNÍ

Trenére, připsali jste si třetí prohru v řadě. Proč to v Pardubicích nevyšlo, přestože jste rozhodně nebyli horším týmem na trávníku?
Je to pořád stejná písnička - v některých věcech jsme nedůslední. Bohužel musíme v každém zápase sahat do obrany, protože máme nějaké zdravotní problémy. Může to tedy být i nějakou nesoučinností.

Soupeř po první půli vedl, vy jste měli velmi dobrý vstup do druhé půle…
…kluci to vzali za dobrý konec od první minuty druhého dějství. Trefili jsme tyč, byli jsme aktivní a pak přijde chyba, kdy náš hráč nenabere domácího hráče.

Dvakrát zazvonila za domácím brankářem branková konstrukce. Na venkovní zápas jste zahodili poměrně dost šancí.
Pokud si vytvoříme na soupeřově trávníku pět gólovek a vstřelíme pouze jeden gól, navíc po chybě gólmana, tak nemůžeme být úspěšní.

Před náročnými duely na trávnících pražských „S“ hostíte příští týden Jablonec. Jak důležitý zápas to bude?
Nepropadáme panice. V žádném z dosavadních zápasů jsme nepropadli herně. Určitě si nemyslím, že třeba Pardubice byly herně lepším týmem. Na bod jsme měli, bohužel nejsme produktivní.


ADELEKE: ZBYTEČNÁ PROHRA

Jak hodnotíte porážku v Pardubicích?
Jako úplně zbytečnou.

Sám jste měl několik moc dobrých šancí ke skórování – nejprve jste zblízka trefil gólmana, pak jste ho už překonal, ale míč lízl tyč. Chybí vám v zakončení více klidu?
Bohužel mám smůlu. Do šancí se dostávám, ale nejsem schopný vstřelit gól.

Bohužel v každém zápase vždy inkasujete…
…v obraně se určitě musíme zlepšit - celý tým musí být v obranné fázi agresivnější. Čím více bude pevnější, tím si budeme my ofenzivní hráči věřit v koncovce. A v útoku musíme být v dalších zápasech samozřejmě efektivnější.

Jak důležitý bude nadcházející domácí duel s Jabloncem?
Hodně! Uděláme vše pro to, abychom před našimi fanoušky zvítězili.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo