Generální partner
Světlý režim
15. červenec 2023

Ohlasy po generálce - Hejdušek & Bartl

Kouč MFK spolu se střelcem prvního gólu Danielem Bartlem hodnotili generálku s Podebeskidzie i celou letní přípravu...


DANIEL BARTL: JE TO FACKA, ALE NA LIGU JSME PŘIPRAVENÍ

Dane, generálka se úplně nepovedla. Proč?
Začátek byl dobrý, prvních patnáct nebo dvacet minut možná velmi dobrých. Mohli jsme vstřelit dva góly. Soupeř hrál netypickým stylem s mnoha hráči uprostřed. Trochu jsme s tím měli problém a museli jsme na to reagovat. Každopádně určitě jsme měli po první půli být ve vedení. Sám jsme tam nějaké šance měl, trefil jsem se ale pouze jednou. Je to facka před startem FORTUNA:LIGY, ale ta někdy nemusí být na škodu.

Pořád je to jen příprava, ne?
Jasně. Ale zažil jsem i generálky, které jsme jasně vyhráli a v prvním kole to nebylo vůbec ono. Určitě je to pro nás varování, ale neměli bychom z toho dělat velké závěry. Od pondělí se začínáme připravovat na první kolo, každý do toho dáme maximum a věřím, že Zlín porazíme.

Vstřelil jste pěkný první gól tohoto posledního přípravného utkání.
Kombinační akce, centr ze strany a po odrazu se ke mně dostal míč. Nechtěl jsem přestřelit bránu, proto jsem střelu tlačil dolů k tyči. Myslím, že to byl hezký gól (úsměv). Ale měl jsem jich dát víc! Snad jsem si něco schoval do mistrovských zápasů.

Letních a zimních příprav jste zažil nepočítaně. Jaká byla tato?
Tím, že byla krátká dovolená, tak toho běhání nebylo zas tolik. Náročná byla, ale díky zkvalitnění kádru byly tréninky ve větším tempu a kvalitě. Příprava byla kratší, ale o to intenzivní.

Jste tedy nachystaní?
Jsme! Výsledek generálky nikoho netěší, ale nachystaní jsme a příští sobotu jdeme na to!

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo