Generální partner
Světlý režim
5. červenec 2023

Ohlasy po utkání - Tomáš Hejdušek & Lucky Ezeh

Trenér Tomáš Hejdušek a střelec vyrovnávacího gólu Lucky Ezeh, pro kterého to byla druhá trefa v letní přípravě, hodnotili zápas s Wislou Pulawy na soustředění v Sedleci.

TOMÁŠ HEJDUŠEK: TŘETILIGOVÉHO SOUPEŘE MUSÍME PORAZIT

Trenére, podruhé za sebou jste v přípravě nevyhráli. Proč?
Protože jsme měli katastrofální vstup do utkání, dokonce se proti nám kopala penalta, kterou ale brankář Neuman zlikvidoval. Byly tam nepřesnosti a kluci kazili jednoduché přihrávky. Nebylo to z naší strany dobré celý poločas, byť jsme byli víc na míči. Na klucích sice byla znát únava z náročných dnů, měli špatný pohyb. Dokreslují to i dvě nucená střídání kvůli křečím, ale to nás v žádném případě neomlouvá. Třetiligového soupeře musíme porazit!

Po změně stran byl výkon lepší?
Ano, byl. Hrálo se převážně na jednu bránu. Ale neprosadil se Moses, Mikuš trefil břevno. Až Lucky Ezeh zužitkoval centr z levé strany a hlavou aspoň vyrovnal. Každopádně zápas jsme nezvládli.

Také ve třetím letním zápase jste inkasovali minimálně dva góly. To vás klidným určitě nenechává, že ano?
To tedy ne! V tréninku se musíme zaměřit na obranu, protože není možné, abychom v každém zápase inkasovali minimálně dva góly – to nejde! Je to katastrofa. Celý tým musí být důslednější v obranné fázi, jinak nás dál bude každý soupeř trestat.

Jak na vás působil soupeř z třetí nejvyšší polské soutěže?
Byl to velice organizovaný tým s rychlými hráči, hrál střední blok, nenapadal a čekal na naší chybu. Podobně jsme se prezentovali my v jarní části postupové sezóny. Kvalita ale byla na naší straně a zápas s takovým soupeřem prostě musíme vyhrát! Určitě to ale pro nás byla dobrá prověrka proti nabuzenému týmu, který hrál premiérový zápas letní přípravy.


LUCKY EZEH: CÍTÍM SE OPRAVDU DOBŘE

Lucky, jak náročné bylo utkání s Pulawami?
Nebylo tak těžké! Bohužel jsme si ho těžkým udělali, když jsme inkasovali během prvních třiceti minut dva góly.

Naštěstí se, konkrétně vám, podařilo po přestávce proti třetiligovému soupeři vyrovnat.
Dostal jsem centr z levé strany hřiště. Stačilo se pak zbavit obránce a hlavou poslat míč do sítě.

Pro vás druhý gól během letní přípravy. Vypadá to, že jste v pohodě. Je to tak?
Ano, cítím se opravdu dobře – v tréninku i zápase. Jsem za to šťastný.

Jaké je soustředění s A-týmem?
Určitě je úplně odlišné, než na jaké jsem byl zvyklý s ligovým dorostem. Především je to intenzivnější a techničtější (úsměv).

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo