Generální partner
Světlý režim
27. listopad 2016

Ohlasy z vítězné karvinské kabiny

Marek Janečka, Erik Puchel a Jan Moravec hodnotili vítězný zápas s Bohemians Praha 1905.

Marek Janečka:

V poli byli hosté lepší, ale tři body zůstaly doma. Vůbec poprvé pod umělým osvětlením. Záložník Marek Janečka oslavit návrat po karetním trestu skvěle – podílel se na dvou brankách, z toho jednu dal sám. Uklidňující druhý gól popsal jednoduše. „Počkal jsem si, až mi míč dá Honza Hošek a pak už jsem to pouze přes gólmanovy rukavice dotlačil do sítě. Byl to spíš silový gól, ale i takový se počítá," řekl novinářům po zápase.

Začátek zápasu měl k ideálu opět hodně daleko, Bohemka mohla jít do vedení. „Ale máme Laštyho, nejlepšího brankáře v lize. On ví, že nás musí podržet. To se povedlo, neinkasovali jsme a hned po změně stran se nám podařilo skórovat. Můj druhý gól pak byl tím úplně zlomovým,“ usmál se Janečka.

Erik Puchel:

Povedenou tečku za zápasem udělal mazácky už v nastaveném čase Erik Puchel. Ten dostal exkluzivní křížný pas právě od Marka Janečky a z osmnácti metrů zakončil bez rozpaků z „jedničky“ přesně pod břevno – Budinský v bráně se natahoval marně. „Už když ke mně letěl míč, tak jsem se díval na brankáře. Viděl jsem, že je venku z brány, tak jsem ho zkusil lobnout a zapadlo to do sítě parádně,“ spokojeně pokyvoval karvinský odchovanec.

Jan Moravec:

Specifický zápas odehrál Jan Moravec, který v dresu klokanů strávil dvanáct let. „Trochu zvláštní to bylo, ale já se na každý zápas snažím připravit stejně. Ale když nás s Bůďou fandové Bohemky vyvolávali, tak to bylo moc příjemné. Myslel jsem si, že si na mě vzpomenou, dvanáct let je přeci jen dlouhá doba,“ culil se „Zip“.

Karvinský záložík přiznal, že si se spoluhráči vzali k srdci pár poločasových trenérových rad a navíc celému týmu pomohl rychlý gól, který vstřelil Filip Panák tři minuty po změně stran. „Trochu jsme se uklidnili a začali hrát to svoje. Ano, byly tam rezervy, Bohemka byla v poli lepší, ale fotbal se hraje na góly,“ uzavřel Moravec.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo