Generální partner
Světlý režim
4. září 2023

Patrik Čavoš: Některé góly byly pro Slavii dárečky

Slibný začátek, ale nakonec hořký konec. Karvinští neodehráli ve vyprodané Fortuna Areně vůbec špatný zápas, ale pykali za chyby, kterých se dopustili. Záložník Patrik Čavoš se blýskl hezkou nahrávkou na rychlý vedoucí gól, ale po utkání se řešil především kiks před vyrovnávacím gólem...

Patriku, krásnou přihrávkou jste připravil první gól Adelekemu. Jak velkou ranou bylo pro celý tým následné vyrovnání po hrubé individuální chybě?
Takový gól poznamená asi každý tým. Přesto jsme chtěli hrát dál pořád stejně. Bohužel jsme ale do poločasu dostali ještě dva góly. Ale začátek utkání byl z naší strany skvělý – přesně tak jsme to chtěli.

Nastartovali jste Slavii nabídnutým gólem na 1:1?
Dá se to tak říct. Slavia by si asi nějaké příležitosti vytvořila, ale chtěli jsme je déle udržet v nervozitě. To se nepodařilo a dopadlo to takhle.

Jaké byly rady v kabině do druhé půle?
Chtěli jsme hrát pořád stejně a úplně to neotvírat. Kdybychom hráli nahoru dolů, tak by to Slavii sedělo, protože má opravdu kvalitní ofenzivu. Bylo to o gólu. Kdyby se nám podařilo snížit… Každopádně Slavia vyhrála zaslouženě.

Některé góly jste Slavii darovali, že?
Jo, to byly dárečky. Pokud chcete na Slavii pomýšlet na body, tohle si nemůžete dovolit. Byli jsme za to potrestaní!

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo