Generální partner
Světlý režim
1. září 2023

Tomáš Hejdušek před Slavií: Musíme být aktivnější směrem dopředu

Nadcházejícího soupeře vnímá trenér Tomáš Hejdušek jako nejkvalitnějšího protivníka na domácím stadionu. Co bude potřeba zlepšit oproti duelu na Letné? Zasáhnou nové posily v neděli do utkání?

Trenére, pokračujete ve „vražedném losu“ – po duelu na Spartě vás v neděli čeká znovu v hlavním městě Slavia. Jak to vnímáte?
S každým soupeřem musíme hrát v základní části jednou doma a jednou venku. Bohužel pro nás hrajeme dvakrát za sebou u obou pražských „S“. Ale nedá se nic dělat a respektujeme to. Věřím, že se z duelu na Letné ponaučíme.

V jakém smyslu?
Musíme být aktivnější směrem dopředu, také houževnatí, ale především musíme a chceme být důslednější na vlastní polovině.

Byla analýza třeba podrobnější než obvykle?
Rozbor samozřejmě proběhl. Slavia stejně jako Sparta může postavit dvě silné jedenáctky, takže je těžké se chystat na jednotlivce na daných postech. Kvalita hráčského kádru je v obou klubech obrovská.

Takže počítáte s rotací v sestavě Slavie?
Těžko říct, ale myslím si, že určitě nenastoupí ve stejné sestavě jako ve čtvrtek v pohárově Evropě. Jsme na to připravení, ale je to vlastně jedno. Systém a herní tvář se u Slavie nemění – hrají maximálně útočně a bude je hnát plný stadion. Navíc v mých očích je Slavia nejsilnějším týmem celé soutěže v domácím prostředí.

V tomto týdnu byly oficiálně představeny tři nové posily – Dominik Holec, Jiří Fleišman a Alex Iván. Objeví se někdo z nich v nominaci na utkání?
To neprozradím (úsměv). Ale ani jeden nás neposílil jen tak náhodou. Jsou to zkušení borci…

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo