Generální partner
Světlý režim
18. březen 2018

Patrik Le Giang: Místo na trofeje ještě doma mám

Po zápase byl rozlámaný, ale šťastný za ukořistěný bod z Androva stadionu v Olomouci. Třešničkou na dortu bylo pro Patrika Le Gianga ocenění Hráč utkání, které získal od fanoušků.

Patriku, na nedostatek práce jste si nemohl stěžovat. Byl jste ve velké permanenci a máte bod. Spokojenost?
Po průběhu utkání je to zlatý bod. Zachytal jsem si opravdu dost a jsem rád, že i já jsem svým výkonem pomohl k dalšímu získanému bodu. Chválím kluky přede mnou, týmově jsme to zvládli a odmakali.

Jak těžké je připravit se na zápas kvůli proměnlivému počasí? V týdnu panovaly příjemné teploty, ale během zápasu bylo kolem minus čtyř stupňů.
Rozdíly to jsou opravdu velké, ale musíme být připraveni na všechno za jakýchkoliv podmínek. Je to naše práce!

Především ve druhém poločase vás Sigma hodně zatlačila, dostávala se do šancí. Souhlasíte, že to byl duel dvou rozdílných poločasů?
Je pravdou, že po změně stran do toho domácí víc bušili, chtěli doma vyhrát. Jsem rád, že hned po inkasovaném gólu jsme vyrovnali. To bylo hrozně důležité. Další ošemetné příležitosti jsme naštěstí zvládli.

Dvacet minut před koncem jste musel být ošetřován po střetu s domácím Hálou. Z tribuny to vypadalo všelijak, jak jste na tom?
Vyběhl jsem proti domácímu hráči, bylo to na poslední chvíli, musel jsem jít do skluzu. Ucítil jsem jeho nohu, asi šlo o šlapák. Bolí mě nárt, ale věřím, že budu v pořádku.Čeká vás reprezentační přestávka, další zápas hrajete až 31. března v Brně. To byste se společně s vašimi spoluhráči, kteří také mají drobné šrámy, mohli dát do pořádku, ne?
Určitě nám v tomto ohledu repre pauza pomůže. Ale myslím si, že ten můj nárt bude v pořádku už po neděli (úsměv).

Fanoušci vás zvolili mužem utkání, máte další skleněnou trofej. Najdete doma ještě dostatek místa na vystavení?
Moc mě to těší, že mě fanoušci opět zvolili nejlepším hráčem utkání. Tímto jim děkuji, ale není to jen o mně – je to o celém týmu. A jestli mám místo? Ale ano, zatím ještě jo (smích).

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo