Generální partner
Světlý režim
18. únor 2018

Patrik Le Giang: Všechny zákroky byly důležité

Fantom v červeném – ano, řeč je o brankáři Patriku Le Giangovi, který svými zákroky výrazně přispěl k tomu, že Karvinští odjeli poprvé v sezóně z hřiště soupeře se všemi body. Navíc byl Le Giang zvolen zcela zaslouženě mužem zápasu.

Lepší vstup do jarní části jste si ani nemohli přát, že?
Přesně tak. Máme velkou radost, že jsme tady vyhráli. Týmová výhra je nejvíc, ztratil jsem i hlas.

Především v první půli si na vás mladoboleslavští hráči vylámali zuby. Řekněte, který zákrok byl nejtěžší?
Všechny byly důležité, nerad bych nějaký vyzdvihl. Chci ale říct, že kluci zápas odmakali a já byl vždy ve správný čas na správném místě.

Čisté konto na úvod jara těší?
Jistě! Je to ale jen třešnička na dortu. Hlavní jsou ty tři body.

Neinkasoval jste však ani v prosinci doma s Bohemkou a v HET lize držíte neprůstřelnost už 185 minut, ovšem v sobotu jste byl ve větší pohotovosti.
Ano, ale snažím se být neustále stoprocentně koncentrovaný, jinak to ani nejde. Jsem rád, že mužstvu svými výkony pomáhám. To je nejdůležitější!Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo