Generální partner
Světlý režim
23. říjen 2012

Pavel Vrána: Chybělo nám srdíčko

Střelec jediné branky domácí branky z nedělního utkání, Pavel Vrána, míní, že týmu chyběla bojovnost a nasazení, jako proti vítěznému duelu s Viktorkou Žižkov.

Pavle, v neděli se vám nepodařilo porazit aktuálně poslední tým tabulky na vlastním trávníku. Ztracené body by mohly chybět v konečném součtu. Nepodcenili jste Čáslav?

Je to velká škoda a hlavně velké zklamání. Doma jsem v této sezóně už rozdali spoustu bodů. O nějakém podcenění bych nemluvil. Spíše nám chyběla jakási vůle po vítězství. Soupeř byl agresivní a pracovitý.

Od začátku sezóny spočívá problém zřejmě v tom, že pokud do Karviné přijede soupeř jen bránit a spoléhat na brejky, tak vy si s tím nedokážete většinou poradit. Naopak Žižkov přijel hrát fotbal a vyhráli jste. Jak je to možné?

Je to samozřejmě těžké, ale s kvalitou kádru, jaký máme, bychom si s tím měli poradit a zvládnout to. Měli jsme více kombinovat po zemi, roztahovat to do stran, ale to jsme neplnili.

Proč?

Nevím. Párkrát se nám to podařilo. My však tyto pokyny musíme dodržovat po celý zápas. Kdybychom to dodrželi, tak možná by nám tam něco spadlo. Ale teď už je zbytečné se v tom pitvat. Nezvládli jsme to a máme pouze bod.

Ale mohlo být daleko hůř. Dvakrát šli hostující hráči sami na brankáře Rakovana.

To je pravda. Při první šanci netrefil jejich útočník vůbec branku a při druhé příležitosti to Raky skvěle vyrazil.

Vy jste se brankově prosadil, ale měl jste ještě další dvě nebo tři příležitosti. Co bylo špatně?

Prosadil jsem se, ale spokojený nejsem. Fotbal je kolektivní sport. Centry byly ideální, ale bohužel. Při prvním jsme si udělal prostor, ale hlavička šla nad. Při druhé šanci do mě trochu jejich obránce strčil. Bylo to těžké, ale dalo se to proměnit.

Chyběli vám zranění Presl s Mikulou a vykartovaný Gonda. Neovlivnily výkon vynucené změny v sestavě?

To bych neřekl. Kádr máme vyrovnaný a každý, kdo nastoupí musí odvést sto procent. Řekl bych, že nám spíše chybělo víc srdíčka, jako v předešlém domácím utkání s Žižkovem, kde jsme bojovali a dřeli. Snad toto zaváhání odčiníme v sobotním zápase na hřišti HFK Olomouc.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo