Generální partner
Světlý režim
20. říjen 2012

Urodí se třetí domácí výhra v řadě? Karviná-Čáslav

Dlouhý týden mají za sebou karvinští fotbalisté. Po nešťastné prohře v Ústí měli celkem 7 dní na přípravu před domácím utkáním s Čáslaví, které je na programu v neděli od 15:30 hodin.

Středočeši, kteří aktuálně uzavírají tabulku druhé ligy, nejsou podle trenéra Petra Mašleje na pozici, která by odpovídala předváděné hře a tudíž v týdnu nabádal hráče, že nemůžou soupeře v žádném případě podcenit. „To nepřichází v úvahu. Čáslav jsem viděl ve Zlíně, kde prohrála 3:0, ale osmdesát minut byla lepším mužstvem. Jsou kompaktní a rychlí. Jen prostě nestřílejí branky a kvůli tomu jsou tak dole,“ charakterizoval soupeře Petr Mašlej.

Stejně jako před měsícem v Karviné, tak i v Čáslavi se měnil trenér. Před minulým utkáním s Pardubicemi byli hráčům v kabině manažerem klubu Tomáš Haniakem představeni Ivan Kopecký a Ivan Kolev. „Změnu jsme potřebovali to jako sůl. Pokusíme se o nemožné. Čímž je udělat co nejvíce bodů, abychom byli přes zimu relativně v klidu. Pokud se výsledky nezlepší, tak už se nebudou měnit trenéři, ale hráči,“ varoval manažer Haniak na klubovém webu. Čáslavským se venku vůbec nedaří. Prozatím si z venkovních hřišť přivezli jen dva body za remízy v Táborsku a u střížkovských Bohemians. Palebnou silou rovněž tým nových trenérů Kopeckého a Koleva neoplývá. V šesti venkovních utkáních vstřelili Středočeši jen dvě branky z toho obě HFK Olomouc. V dalších pěti případech vyšel tým střelecky naprázdno.

Karvinští trenéři budou muset sáhnout do sestavy a udělat v ní pár změn. „Máme nějaké karetní tresty a zranění. Věřím, že kluci, kteří dostanou příležitost se budou chtít ukázat, dají tomu náboj a budou se chtít v sestavě udržet pro další zápasy,“ přeje si Mašlej. Připraven po po vyloučení v Opavě a následném dvouzápasovém trestu již bude Richard Vaněk. Ve vzájemných zápasech má navrch domácí celek. Třikrát zvítězil, třikrát remizoval a dvakrát odešel poražen při celkovém skóre 14:7. Poslední vzájemný duel v Karviné (1. kolo minulé sezóny) však vyhrála hostující Čáslav 2:1. Domácí tedy mají co napravovat.

Uvidí diváci na Městském fotbalovém stadionu v Karviné-Ráji třetí domácí výhru v řadě? To zjistí v neděli kolem půl šesté večer. Zápas začíná v 15:30. V poločasové přestávce je pro tři majitele vylosovaných zpravodajů připravena soutěž v kopu do kufru auta. Ten nejpřesnější vyhraje od ACA Autocentrála nový vůz Hyundai i30 na víkend zdarma. Zbylý dva soutěžící si rozdělí set základní výbavy do auta a autokosmetiku.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo