Generální partner
Světlý režim
2. březen 2020

Petr Bolek: Můžeme být nepříjemní pro každého, bod z Bohemky nás těší

Vtrhl do české ligy ve velkém stylu! Tři zápasy a tři čistá konta. Gólman Petr Bolek potvrzuje své kvality v každém utkání a i s jeho přispěním vydolovali Karvinští ze tří zápasů už sedm bodů.

Petře, po třech zápasech máte sedm bodů. Po dvou domácích výhrách jste ukořistili bod v Ďolíčku. Spokojenost?
Jeli jsme tady s tím, že chceme v Praze něco urvat. Myslím si, že to bylo i vidět – šlo o bojovný zápas, hlavně v první půli. Troufám si tvrdit, že jsme byli asi malinko fotbalovější. Ale bod máme, jsme spokojení. Z Bohemky se body nevozí často, vím to z vlastní zkušenosti ještě z Plzně.

V prvních minutách jste se dvakrát nepříjemně svíjel v bolestech. To asi nebyl úplně ideální start. Co se stalo?
Jednou mě trefili na trojúhelník, to jsem musel chvíli rozdýchávat. Podruhé mě při zákroku ve výskoku někdo neúmyslně trefil kolíkem kopačky na stehno. Nic příjemného to nebylo. Že bych ale nepokračoval v zápase? To ne.

Blýskl jste se výborným zákrokem po střele Schumachera zkraje druhé půle. Byl to klíčový moment?
To nevím, ale určitě to byl důležitý zákrok. Střelu jsem vyrazil konečky prstů a modlil se, ať míč nedostane faleš a neskončí v síti. Byla to šance domácích vlastně z ničeho.

Po návratu do české ligy jste ještě neinkasoval. To musí hřát u srdíčka, ne?
To je jasné. Ale důležitější je, že máme sedm z devíti možných bodů. Celý mančaft pracuje fantasticky.

Sedm získaných bodů je skvělý počin, v jarní tabulce vám patří vynikající druhé místo.
Není to náhoda. Tým má kvalitu, šlape nám to a myslím si, že pro každý tým můžeme být dost nepříjemným soupeřem. Teď už se ale soustředíme na další obrovsky důležitý nedělní zápas s Příbramí.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo