Generální partner
Světlý režim
13. září 2021

Petr Buchta: Gól do šatny byl nepříjemný, břevno bylo o štěstí

V nastaveném čase střídal kvůli roztrženému obočí po nezaviněném souboji - naštvaný a zklamaný. Ovšem všechno mohlo být jiné a (snad) veselejší, kdyby v první půli stoper Petr Buchta nezamířil pouze do břevna!

Petře, Karviná v Jablonci ještě nikdy nebodovala. Tentokrát k tomu ale nebylo vůbec daleko…
…byl to remízový zápas. Moc nás to mrzí. Bohužel se nám nepodařilo dohrát jednu situaci a tím jsme prohráli. Gól do šatny byl nepříjemný, potom jsme si už moc šancí nevytvořili.

Byl právě inkasovaný gól ve třetí minutě nastavení první půle klíčovým momentem celého zápasu?
Určitě jo, když to skončilo 1:0! Jablonci se hrálo po změně stran lépe. Kdybychom drželi bezbrankový stav déle, tak by Jablonec musel otevřít hru. Pro ně i pro nás to totiž bylo důležité utkání.

Jenže ono to nemuselo být do inkriminovaného okamžiku 0:0. Vstřelili jste gól z těsného ofsajdu a pak přišlo vaše břevno.
Já to moc neviděl. Ale tím, že to VAR zkoumal poměrně dlouho, tak to muselo být těsné. Co se týče toho břevna, tak to bylo o štěstí. Bylo tam několik odrazů a míč se dostal až ke mně. Tak jsem to zkusil a míč skončil bohužel jen na břevnu. Je to škoda.


V závěru utkání jste střídal s krvavým šrámem u oka. Co se stalo?
Nezaviněný souboj, spíš můj horší pohyb. Mám roztržené obočí, spravilo to ale hned pár stehů.

Ze sedmi zápasů máte pouhé tři body. Bude nadcházející domácí zápas s Teplicemi klíčový pro další vývoj FORTUNA:LIGY?
Jednoznačně to bude stěžejní zápas, který musíme zvládnout a my ho zvládneme! Na těchto příčkách, kde se momentálně nacházíme, se nechceme pohybovat.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo