Generální partner
Světlý režim
13. září 2021

Petr Buchta: Gól do šatny byl nepříjemný, břevno bylo o štěstí

V nastaveném čase střídal kvůli roztrženému obočí po nezaviněném souboji - naštvaný a zklamaný. Ovšem všechno mohlo být jiné a (snad) veselejší, kdyby v první půli stoper Petr Buchta nezamířil pouze do břevna!

Petře, Karviná v Jablonci ještě nikdy nebodovala. Tentokrát k tomu ale nebylo vůbec daleko…
…byl to remízový zápas. Moc nás to mrzí. Bohužel se nám nepodařilo dohrát jednu situaci a tím jsme prohráli. Gól do šatny byl nepříjemný, potom jsme si už moc šancí nevytvořili.

Byl právě inkasovaný gól ve třetí minutě nastavení první půle klíčovým momentem celého zápasu?
Určitě jo, když to skončilo 1:0! Jablonci se hrálo po změně stran lépe. Kdybychom drželi bezbrankový stav déle, tak by Jablonec musel otevřít hru. Pro ně i pro nás to totiž bylo důležité utkání.

Jenže ono to nemuselo být do inkriminovaného okamžiku 0:0. Vstřelili jste gól z těsného ofsajdu a pak přišlo vaše břevno.
Já to moc neviděl. Ale tím, že to VAR zkoumal poměrně dlouho, tak to muselo být těsné. Co se týče toho břevna, tak to bylo o štěstí. Bylo tam několik odrazů a míč se dostal až ke mně. Tak jsem to zkusil a míč skončil bohužel jen na břevnu. Je to škoda.


V závěru utkání jste střídal s krvavým šrámem u oka. Co se stalo?
Nezaviněný souboj, spíš můj horší pohyb. Mám roztržené obočí, spravilo to ale hned pár stehů.

Ze sedmi zápasů máte pouhé tři body. Bude nadcházející domácí zápas s Teplicemi klíčový pro další vývoj FORTUNA:LIGY?
Jednoznačně to bude stěžejní zápas, který musíme zvládnout a my ho zvládneme! Na těchto příčkách, kde se momentálně nacházíme, se nechceme pohybovat.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo