Generální partner
Světlý režim
23. květen 2013

Plány nám překazil rychlý gól, řekl Paleček

Do známého prostředí se vrátil brankář Lukáš Paleček. V Mostě tři roky působil. Inkasoval dva góly, jeden z penalty. Navíc hosté dohrávali v deseti, když se nechal hloupě vyloučit Vladimír Mišinský. Po čtyřech zápase tak vyšli bodově naprázdno.

Karvinský gólman se vrátil na místo, kde strávil tři sezóny. „Z osobního hlediska byl návrat samozřejmě příjemný. Přišlo pár známých a kamarádů, bylo to fajn. Ale nejdůležitější byl samotný zápas, který jsme nezvládli,“ prohlásil Paleček.

Ve středečním utkání si jistě zachytal víc než v zápasech proti HFK Olomouc nebo Varnsdorfu. „Most hrozil převážně z brejků a byl nebezpečný. Přesně jsme čekali, že i v domácím prostředí zvolí takovou taktiku. My jsme se chtěli prezentovat podobně, ale plány nám zhatil brzký inkasovaný gól,“ litoval Lukáš Paleček.

Byla klíčovým okamžikem brzká inkasovaná branka nebo vyloučení útočníka Mišinského? „Určitě ta první branka v sedmé minutě. Vyloučení Mišáka už byla taková dohra. My jsme i v deseti lidech hráli stejně jako v plném počtu, takže v tom to nebylo,“ nevymlouval se Lukáš Paleček.

Karvinští měli v průběhu utkání dvě jasné příležitosti, které bohužel neproměnili. Hlavně ta Fialova volala po gólu. „To měl Matěj propálit. Nestalo se, bohužel. Poté vlastně následovalo vyloučení, když Mišák reklamoval ruku u rozhodčího. Ale to je jedno, musíme to hodit za hlavu a připravit se na Sokolov,“ dodal „Palec“.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo