Generální partner
Světlý režim
14. srpen 2016

Po přestávce nás asi podcenili, myslí si Šisler

Zatímco domácí smutnili a nechápali, hosté z Karviné slavili a radovali se z vítězství. Největší zásluhu na něm měl paradoxně bývalý mladoboleslavský hráč Jan Šisler. První gól takřka připravil, druhý sám vstřelil. Po třech kolech má Karviná čtyři body!

Návrat jako hrom korunovaný vítězným gólem. Celá kabina zářila po zápase spokojeností, nejvíc možná Jan Šisler. „Tři body z Boleslavi jsou fantastické, moc se tam nevyhrává. První poločas byl doslova hrozný, byli jsme zalezlí a vůbec nehráli to, co jsme si řekli. O přestávce jsme si to vyříkali, trenér do toho ani nemusel příliš zasahovat. Věděli jsme, že to bylo špatné,“ pravil po utkání Šisler, který v Mladé Boleslavi strávil dva roky své kariéry.

První varování přišlo záhy, už po dvaceti vteřinách nechala karvinská obrana vystřelit z nebezpečné pozice Jakuba Radu a z dorážky trefil Magera břevno. „Před zápasem jsme si říkali, že během úvodní čtvrthodiny nesmíme domácím dovolit žádné velké šance a my pak po dvaceti vteřinách předvedeme toto. Naštěstí Lukáš Magera trefil pouze břevno,“ odfoukl si karvinský záložník s číslem 6.

Druhá půlka zápasu už byla o něčem jiném, přestože o gól navrch měli domácí. Nejprve se ve skrumáži výborně zorientoval Marek Janečka, ke kterému se i s trochou štěstí odrazil míč právě po střele Jana Šislera a následném šťastném Dreksově přiťuknutí. A to nebyl konec, doslova vzápětí dostal „Šiska“ ideální přihrávku do běhu od Pavola Jurča a střelou z první propálil mladoboleslavského Diviše. „Pavol mi míč naservíroval ideálně. Když jsem navíc viděl, že gólman Diviš špatně vyběhl a odkryl zadní tyč, tak jsem se nerozpakoval a střílel z první,“ popsal rozhodující moment zápasu.

Po skvělé dvouminutovce byla i na tak zkušeném soupeři, jakým Mladá Boleslav bezpochyby je, znát nervozita a podrážděnost. Takový průběh totiž nikdo nečekal, natož hráči v bílých dresech. „Myslím si, že to kluci asi trochu podcenili. Přeci jen první půle byla jasně v jejich režii a asi čekali, že si zbytek zápasu už pohlídají. To se jim ale nepovedlo a my jsme šťastní za tři body,“ lebedil si defenzivní záložník, který v létě podepsal s Karvinou smlouvu na tři roky.

Karvinští mají po třech kolech čtyři body, s kterými můžou být spokojení. „Tak nějak jsme to chtěli, jen jsme čekali, že doma spíš porazíme Brno a uhrajeme bod v Jablonci nebo tady. Vyšlo to jinak, ale to na tom součtu nic nemění. Každopádně se nesmíme uspokojit a makat dál. Je potřeba se hlavně poučit a neopakovat opravdu špatné úvodní dějství z Boleslavi,“ zakončil Šisler. 

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo