Mlade talenty

Poslední letní test v sobotu s FK Pohronie

05.07.2019 | redakce
 

Poslední letní test v sobotu s FK Pohronie S nováčkem slovenské Fortuna ligy se střetnou svěřenci Františka Straky na Městském stadionu v Karviné-Ráji. Výkop je v 16:30 hodin.

 

Letní příprava je téměř minulostí – zbývá odehrát poslední duel a příští neděli už se začíná naostro. Karvinou na závěr prověří FK Pohronie. „Uběhlo to jako voda, měli jsme necelé čtyři neděle, což je brutálně málo. Mančaft jsme dávali dohromady za pochodu. Ale každý z hráčů dělal maximum, což je pro mě podstatné. Máme nějaké zdravotní problémy, které mi dělají starosti, jinak jsem spokojený,“ prohlásil trenér MFK Karviná František Straka.

Proti nováčkovi slovenské nejvyšší soutěže určitě nebudou hrát všichni hráči aktuálního kádru. Naopak většina co vyběhne na trávník, by měla absolvovat devadesát minut. „Sestava mi už v hlavě krystalizuje, mám jen pár otazníků. Uvidíme, co mi ukáže právě sobotní zápas,“ usmál se Straka šibalsky.

Slovenský nováček Fortuna ligy si postup zajistil prvenstvím ve druhé nejvyšší soutěži o tři body před Popradem. Klub FK Pohronie byl založen teprve v roce 2012 fúzí TJ Sokol Dolná Ždaňa a FK Žiar nad Hronom. Sobotní duel bude prvním vzájemným měřením sil.

Přípravné utkání MFK Karviná – FK Pohronie začíná na Městském stadionu v Karviné-Ráji v sobotu 6. července v 16:30 hodin. Vstup je pro fanoušky zdarma a otevřena bude opět hlavní tribuna.

• Sobotní výsledky st. žáků
včera - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
před 3 dny - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

• Ohlasy

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem