Mlade talenty

Poslední letní test v sobotu s FK Pohronie

05.07.2019 | redakce
 

Poslední letní test v sobotu s FK Pohronie S nováčkem slovenské Fortuna ligy se střetnou svěřenci Františka Straky na Městském stadionu v Karviné-Ráji. Výkop je v 16:30 hodin.

 

Letní příprava je téměř minulostí – zbývá odehrát poslední duel a příští neděli už se začíná naostro. Karvinou na závěr prověří FK Pohronie. „Uběhlo to jako voda, měli jsme necelé čtyři neděle, což je brutálně málo. Mančaft jsme dávali dohromady za pochodu. Ale každý z hráčů dělal maximum, což je pro mě podstatné. Máme nějaké zdravotní problémy, které mi dělají starosti, jinak jsem spokojený,“ prohlásil trenér MFK Karviná František Straka.

Proti nováčkovi slovenské nejvyšší soutěže určitě nebudou hrát všichni hráči aktuálního kádru. Naopak většina co vyběhne na trávník, by měla absolvovat devadesát minut. „Sestava mi už v hlavě krystalizuje, mám jen pár otazníků. Uvidíme, co mi ukáže právě sobotní zápas,“ usmál se Straka šibalsky.

Slovenský nováček Fortuna ligy si postup zajistil prvenstvím ve druhé nejvyšší soutěži o tři body před Popradem. Klub FK Pohronie byl založen teprve v roce 2012 fúzí TJ Sokol Dolná Ždaňa a FK Žiar nad Hronom. Sobotní duel bude prvním vzájemným měřením sil.

Přípravné utkání MFK Karviná – FK Pohronie začíná na Městském stadionu v Karviné-Ráji v sobotu 6. července v 16:30 hodin. Vstup je pro fanoušky zdarma a otevřena bude opět hlavní tribuna.

• Sestřih slezského derby
dnes - Karvinští v pondělí prohráli doma s Ostravou, byť měli více gólových šancí. Na sestřih toho nejzajímavějšího se podívejte ZDE.

• B-tým: V pátek další přátelák
dnes - Rezervní celek MFK Karviná čeká v pátek odpoledne těžká prověrka - na hřišti v Šilheřovicích vyběhne k duelu s třetiligovými Petřkovicemi. Začátek utkání je v 17 hodin.

• Slezské derby: VYPRODÁNO
včera - Pondělní duel bude sledovat zcela zaplněný Městský stadion v Karviné-Ráji! V 10 hodin ráno z prodejních míst zmizely poslední vstupenky. Pokladny tak zůstanou zavřené!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D5-řada 7- sedadlo 30, b) sektor C4-řada 1-sedadlo 6, c) sektor C4-řada 1-sedadlo 9, d) sektor D6-řada 8-sedadlo 28. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Baníku Ostrava budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Triumf U19 v Banské Bystrici
před 3 dny - Ligový dorost U19 zvítězil na třídenním mezinárodním turnaji v Banské Bystrici, kde třikrát vyhrál a jednou remizoval. Navíc Jaroslav Streit byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. MFK-Podbrezová, 1:0, MFK-Diosgyöri 2:0, MFK-Zlín 1:0, MFK-Banská Bystrica 1:1.

• Na Hané v sobotu 10. srpna
19.7. - Druhou srpnovou sobotu se Karvinští představí v rámci 5. kola FORTUNA:LIGY na Andrově stadionu v Olomouci. Čas výkopu byl stanoven na 17 hodin.

• Hanousek si jednou nezahraje
18.7. - Disciplinární komise LFA ve čtvrtek podle očekávání uložila trest zastavení závodní činnosti na 1 soutěžní utkání pro Marka Hanouska, který byl po druhé žluté kartě vyloučen v neděli na půdě Mladé Boleslavi. Hanousek tak vynechá pondělní derby proti Ostravě!

• B-tým: doma v neděli dopoledne
17.7. - Rezervní tým, chcete-li MFK Karviná B, bude hrávat svá domácí utkání ve Fortuna MSD-F v nedělních termínech od 10:15 hodin ve Sportovním centru Kovona. Podzimní los svěřenců Čestmíra Kročila najdete ZDE.

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

• Ohlasy

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem