Generální partner
Světlý režim
5. červenec 2019

Poslední letní test v sobotu s FK Pohronie

S nováčkem slovenské Fortuna ligy se střetnou svěřenci Františka Straky na Městském stadionu v Karviné-Ráji. Výkop je v 16:30 hodin.
Letní příprava je téměř minulostí – zbývá odehrát poslední duel a příští neděli už se začíná naostro. Karvinou na závěr prověří FK Pohronie. „Uběhlo to jako voda, měli jsme necelé čtyři neděle, což je brutálně málo. Mančaft jsme dávali dohromady za pochodu. Ale každý z hráčů dělal maximum, což je pro mě podstatné. Máme nějaké zdravotní problémy, které mi dělají starosti, jinak jsem spokojený,“ prohlásil trenér MFK Karviná František Straka.

Proti nováčkovi slovenské nejvyšší soutěže určitě nebudou hrát všichni hráči aktuálního kádru. Naopak většina co vyběhne na trávník, by měla absolvovat devadesát minut. „Sestava mi už v hlavě krystalizuje, mám jen pár otazníků. Uvidíme, co mi ukáže právě sobotní zápas,“ usmál se Straka šibalsky.

Slovenský nováček Fortuna ligy si postup zajistil prvenstvím ve druhé nejvyšší soutěži o tři body před Popradem. Klub FK Pohronie byl založen teprve v roce 2012 fúzí TJ Sokol Dolná Ždaňa a FK Žiar nad Hronom. Sobotní duel bude prvním vzájemným měřením sil.

Přípravné utkání MFK Karviná – FK Pohronie začíná na Městském stadionu v Karviné-Ráji v sobotu 6. července v 16:30 hodin. Vstup je pro fanoušky zdarma a otevřena bude opět hlavní tribuna.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo