Generální partner
Světlý režim
12. říjen 2023

Přípravný test v Polsku, GKS Tychy-Karviná (pá,11)

Závěr minisoustředění v Ustroni obstará naplánovaný přípravný duel v sedmdesát kilometrů vzdálených Tychách.

Po náročném týdnu se sedmi tréninkovými jednotkami čeká na fotbalisty MFK vrchol v podobě zápasu – někteří budou hrát v pátek a další pak v sobotu za béčko. „Potřebujeme vidět hráče v plném zatížení. Tento týden je opravdu náročný, po pondělním intenzivním tréninku jsme hráče v úterý otestovali, ve středu jsme odtrénovali dopoledne v Karviné a potom se vydali do Polska. Dnes, tedy ve čtvrtek, jsme trochu zvolnili a pracovali na nácvikových věcech,“ podotkl trenér Juraj Jarábek.

Ovšem páteční a sobotní utkání nebudou hrát všichni – starší hráči dostanou volno. „Ovšem pouze zápasové,“ usmál se Jarábek.

S polským soupeřem, který hraje druhou nejvyšší soutěž, se Karvinští utkají znovu po třech a půl měsících. V rámci letní přípravy polský celek zvítězil 3:2, byt po první půli hráči MFK vedli o dva góly. Tentokrát se však nebude hrát na krásném hlavním stadionu, ale hned vedle na atletickém.

Tychy jsou po jedenácti odehraných kolech v tabulce čtvrté s devatenácti body a pětibodovou ztrátou na vedoucí Odru Opole, kde v obraně nastupuje čerstvě ženatý, exkarvinský stoper Jiří Piroch. Dres GKS pak hájí další exkarviňák – aktuálně zraněný Petr Buchta.


Přípravné utkání GKS Tychy - MFK Karviná začne na atletickém stadionu sousedství Městského stadionu v pátek 13. října v 11 hodin.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo