Generální partner
Světlý režim
14. říjen 2023

Tolik šancí si nemůžeme dovolit zahazovat, řekl po výhře trenér Jarábek

Minisoustředění s vítěznou tečkou mají za sebou karvinští fotbalisté. Trenér Juraj Jarábek si čas strávený s týmem, který potřebuje detailně poznat, pochvaloval.

Spokojenost s naplánovaným kempem i výsledkem přípravného utkání vyjádřil v Tychách krátce po zápase slovenský trenér. „Jsem rád, že jsem viděl všechny kluky v tréninku a většinu i v zápase - stále je poznávám. Ale myslím, že mi to pomohlo,“ usmál se Juraj Jarábek před zpáteční cestou do Karviné.

Co se týče zápasu proti čtvrtému týmu druhé nejvyšší polské soutěže, tak vyjádřil převážně spokojenost, ovšem zmínil, že jeho svěřenci musí lépe nakládat s vytvořenými šancemi. „Tolik velkých šancí, kolik jsme měli ve druhém poločase, si prostě a jednoduše nemůžeme dovolit zahazovat. Vzadu v pořádku, soupeře jsme nepouštěli do šancí a neinkasovali jsme - to je velice pozitivní,“ uvedl a doplnil, že tým zvládl hru v obraně i bez dvou zkušených zadáků Jiřího Fleišmana s Jaroslavem Svozilem, kteří měli zápasové volno a zápas sledovali pouze z tribuny.

Co se týče pozitiv, tak lze mezi ně nakonec zařadit i aktuální informaci o Luckym Ezehovi, který musel nuceně střídat kvůli zásahu loktem v souboji s protihráčem. „Mám zprávy, že bude v pořádku. Tržnou ránu mu náš lékař sešil. Věřím, že v pondělí se Lucky zapojí do tréninku,“ dodal Juraj Jarábek.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo