Generální partner
Světlý režim
27. červen 2014

První duel přípravy v sobotu proti Wisle Krakow

Vrcholem prvního týdne přípravy bude sobotní dopolední zápas v Myślenicích proti pátému týmu uplynulého ročníku polské Ekstraklasy Wisle Krakow.

Karvinský trenér Jozef Weber prožije na lavičce Karviné první zápas a duel proti Wisle Krakow kvituje. „Určitě je lepší začít proti tak kvalitnímu soupeři. Hráči stávajícího se budou moci ukázat a na základě tohoto zápasu uvidíme, s kým můžeme počítat i do dalšího průběhu přípravy,“ řekl Weber s tím, že noví hráči na zkoušku by měli přicházet v průběhu příštího týdne.

V úvodních utkáních přípravného období bývá zvykem, že trenér dává příležitost všem hráčům, aby je viděl v zápasovém zatížení. Nejinak tomu bude i v sobotu. „Kdo bude zdravý, nastoupí,“ potvrdil. Polský celek už je v tréninkovém procesu přeci jen dál, protože polská liga startuje již v polovině července. „To bude určitě nevýhoda, ale na druhou stranu bude pro mě lepší vidět hráče, které teprve poznávám, v zápase s tak kvalitním týmem," dodal na závěr Jozef Weber.

Svěřenci Franciszka Smudy se v prvním utkání nové sezóny představí na trávníku Górniku Leczna, a tak už nyní mají sebou dva vítězné přípravné zápasy. V tom prvním zdolali BKS Bochnia 2:0 a v úterý doslova přejeli slovenský Ružomberok 5:0. Zápas Wisla Krakov SA – MFK OKD Karviná startuje v Myślenicích v sobotu 28. června v 11 hodin dopoledne a vy jej můžete sledovat prostřednictvím onlajnů ZDE.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo