Generální partner
Světlý režim
6. září 2015

První místo je hezké, ale teď nic neznamená, říká Urgela

Až v pátém kole se gólově prosadil nejlepší karvinský střelec minulé sezóny Lubomír Urgela. V 18. minutě důležitým prvním gólem nalomil sebevědomí SFC. Po zápase pochopitelně neskrýval spokojenost.

V první půli domácí na trávníku kralovali, vstřelili dva góly a vše bylo zalité sluncem. Jenže začátek druhé půle se domácím nevydařil a Opava začala nepříjemně kousat. „Ten jsme úplně nezachytili. Ale hlavně jsme chtěli zvládnout úvod zápasu. S Vyšehradem ani Varnsdorfem nebyly začátky úplně optimální,“ podotkl Urgela.

Po třiceti minutách ukazovala světelná tabule výsledek 2:0. Krátce po čtvrthodině hry dostal míč do sítě právě karvinský útočník. „Mám velkou radost. Jako útočník musím dávat góly a konečně to tam padlo,“ usmál se jeden ze čtyř slovenských hráčů v týmu.

Karvinští se jasným vítězstvím 3:0 dostali podruhé v obnovené historii klubu do čela druholigové tabulky. Celý tým včetně Luba Urgely to těší, ale důvod k nějakým oslavám to ještě není. „V tomto okamžiku to ještě nic neznamená, jsme teprve na začátku soutěže. Ale je to samozřejmě hezké. V tento moment si myslím, že důležitější je to, že jsme počtvrté za sebou neinkasovali, což svědčí o velmi dobré defenzivě celého týmu,“ řekl Urgela a závěrem vyzdvihl atmosféru na stadionu, která byla díky oběma táborům velmi dobrá. „Všem se hned před takovou kulisou hraje hned jinak. Bylo to super,“ uzavřel.   

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná