Generální partner
Světlý režim
28. srpen 2018

První pohárovou překážkou je Líšeň

Na půdě třetiligového soupeře, který aktuálně vede MSFL, vstoupí do MOL Cupu karvinský tým. Hraje se ve středu odpoledne v Brně-Líšni.
Svěřenci Romana Nádvorníka se po čtyřech dnech znovu vrátí do Brna. Po sobotní ligové výhře s Opavou je los svedl proti účastníkovi MSFL. „Jedeme do Líšně postoupit do dalšího kola,“ prohlásil jasně kouč Nádvorník.

Karvinští vstupují do pohárových bojů jako většina prvoligových týmů až ve druhém kole. V Líšni dostanou šanci méně vytěžovaní hráči, kteří si případně můžou říct o šanci do ligových zápasů. „Je to přesně tak, ve středu dostanou šanci ti, kteří toho prozatím v lize moc neodehráli,“ dodal Roman Nádvorník.   

Z karvinské kabiny zněla po sobotním utkání jasná slova ke středečnímu pohárovému zápasu. „Rádi bychom postoupili a naladili se tak na nedělní důležitý domácí zápas se Slováckem,“ potvrdili svorně Filip Panák a Vojtěch Smrž. Pro MFK skončily pohárové boje v minulé sezóně v osmifinále po prohře v Liberci. 

Účastník MSFL je po čtyřech kolech v čele tabulky s deseti body za tři vítězství a jednu remízu. V předminulé sezóně vedl Líšeň exkarvinský kouč Josef Mazura. V loňském ročníku MOL Cupu skončil klub z Brna ve druhém kole po prohře ve Valašském Meziříčí. Letos v předkole vyřadili svěřenci Miloslava Machálka Blansko (3:1) a v prvním kole druholigový Prostějov (3:2 po prodl.).

Utkání 2. kola MOL Cupu SK Líšeň – MFK Karviná začíná na stadionu v Brně-Líšni ve středu 29. srpna v 17 hodin. Vstupné stanovil domácí klub na 100 Kč, zlevněné na 50 Kč. Hlavním rozhodčím bude pan Zbyněk Proske.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo