Generální partner
Světlý režim
30. květen 2015

Sezónní derniéra na druhém konci republiky

Zápas v Mostu bude pro karvinské fotbalisty tím posledním v letošní sezóně. Hraje se v neděli od 17 hodin.

Napravit nepodařený domácí duel s Ústím, po kterém přišli o sedmizápasovou šňůru bez prohry a rozloučit se s letošním ročníkem Fotbalové národní ligy tříbodovým ziskem. To je cíl fotbalistů Karviné, kteří se poslední květnový den představí na stadionu Josefa Masopusta v Mostu. Od pondělí jim začne dovolená.

A tak by to chtělo naposledy pořádně zapnout a vydat se na maximum. Karvinská sestava zřejmě nebude příliš odlišná od té z předchozích zápasů. „Je před námi poslední zápas a chceme jej zvládnout. Po zápase s Ústím nepanovala dobrá nálada, tak snad to v neděli večer bude jiné. Domácí tým nemá co ztratit, navíc v minulém kole vyhrál ve Znojmě. Asi to lehký zápas nebude, přestože je jisté, že Most se s FNL loučí,“ řekl stoper Mihailo Jovanović. Ten by měl opět tvrdit muziku ve stoperské dvojici s parťákem Vojtěchem Kubistou.

Most už je pár kol jistým sestupujícím, ale jeho poslední výsledky dokazují, že se ním musí až do konce sezóny počítat. Dvě kola zpátky zdolal doma Frýdek-Místek 3:2 a minulý týden uspěl ve Znojmě, kde vyhrál 2:0. Na vítězné vlně si přejí všichni mostečtí hráči i příznivci vydržet až do konce. Podzimní zápas v Karviné, který celou tuto sezónu otevřel, skončil nerozhodně 1:1.

Utkání závěrečného 30. kola Fotbalové národní ligy FK Baník Most 1909 – MFK OKD Karviná startuje na stadionu Josefa Masopusta v neděli 31. května v 17 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Ondřej Berka. Asistovat mu budou kolegové Nádvorník, Pilný. Zápas sledujte v textové podobě ZDE.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo