Generální partner
Světlý režim
2. červen 2015

Urgela: 12 gólů? Od útočníka se góly čekají

Střelec, kanonýr! Lubomír Urgela v první sezóně v karvinském dresu zaznamenal tucet branek. Poslední vstřelil v neděli a rozhodl tak o konečné sedmé příčce pro MFK OKD. Spokojenost? Tu u Urgely ani jiných členů kádru nenajdete.

Zmírnilo jednobrankové vítězství na závěr sezony zklamání z celkového umístění?

Jen trošku, ale samozřejmě jsme chtěli vyhrát a napravit tak aspoň trochu domácí porážku s Ústím. Teď nás může mrzet, že jsme ten poslední domácí zápas nevyhráli. Přeci jen jsme mohli být na pátém místě.

Výhru v Mostu jste stylově trefil na závěr právě vy.

Mám radost, dlouho jsem se nemohl prosadit. Jsem rád, že se mi to povedlo v posledním zápase. Gólů jsme mohli určitě vstřelit víc, sám jsem tam měl ještě jednu dobrou šanci. Něco také nedal Erik Puchel. Ale jak říkám, vyhráli jsme a to je důležité.

V premiérové sezóně za Karvinou jste se stal hned jejím nejlepším střelcem a zároveň jste skončil druhý v celé soutěži. To je krásné, ne?

Od útočníka se góly čekají, takže za sebe můžu říct, že jsem spokojený. I když pár gólů se dalo přidat. Mrzí mě třeba neproměněná penalta proti Varnsdorfu, ale i spousta jiných neproměněných šancí, které vyplynuly ze hry. Spokojený mohu být hlavně s podzimem. Z celkového pohledu samozřejmě spokojený nikdo z nás není. Sedmé místo není dobré.

Od pondělí máte dovolenou, co vás čeká?

Chystám se s přítelkyní do Řecka. Budu také doma na Slovensku a 22. června už startujeme přípravu na novou sezónu. Teď na to však nemyslím, chci si odpočinout a nabrat sílu a elán do další práce tady v Karviné.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo